Zámky ako spečatenie vzťahu pri seredskej lavičke lásky pribúdajú

Zámky ako spečatenie vzťahu pri seredskej lavičke lásky pribúdajú

Udalosti a ľudia     Iveta Tóthová    
 
V septembri 2018 vzniklo pri ceste do kempingu miesto, ktoré patrí všetkým zaľúbeným. Nainštalovaná tu bola okrasná brána s tvarmi v podobe srdiečok a pod ňou je osadená tzv. lavička lásky.  Na bránu si zamilované dvojice môžu zavesiť zámok so svojimi menami a tým spečatiť svoj vzťah. Toto miesto nebolo vybrané náhodne. Kemping sa totiž niekedy nazýval aj ostrovom lásky.
 
Postupom času zámky pribúdali a keďže máme MÁJ - LÁSKY ČAS, boli sme sa pozrieť koľko zámkov je na bráne zavesených.
 
Po celom svete je možné nájsť mosty a ploty s visiacimi zámkami. Tie ako znak lásky majú rôzne tvary, často sú na nich iniciály mien zaľúbených a väčšinou sa kľúč po uzamknutí hodí do rieky, aby zámku už nikto nikdy neodomkol a láska ostala večná.
 
Máme tu MÁJ - lásky čas. Pribúdajú aj zámky ako spečatenie vzťahu pri seredskej lavičke lásky Máme tu MÁJ - lásky čas. Pribúdajú aj zámky ako spečatenie vzťahu pri seredskej lavičke lásky Máme tu MÁJ - lásky čas. Pribúdajú aj zámky ako spečatenie vzťahu pri seredskej lavičke lásky Máme tu MÁJ - lásky čas. Pribúdajú aj zámky ako spečatenie vzťahu pri seredskej lavičke lásky Máme tu MÁJ - lásky čas. Pribúdajú aj zámky ako spečatenie vzťahu pri seredskej lavičke lásky Máme tu MÁJ - lásky čas. Pribúdajú aj zámky ako spečatenie vzťahu pri seredskej lavičke lásky