Program I AMbitious Academy otvára prihlasovanie do nového ročníka

Program I AMbitious Academy otvára prihlasovanie do nového ročníka

Školstvo a vzdelávanie     Karolína Kiripolská    
Program I AMbitious Academy otvára prihlasovanie do nového ročníka
Pomôžte aj Vy nájsť stredoškolákom ich potenciál uspieť
 
TRENČÍN - I AMbitious Academy opäť tento rok otvára prihlasovanie do intenzívneho ročného vzdelávacieho programu pre stredoškolákov. Program sídli v Trenčianskom a Trnavskom kraji.
Vybraní stredoškoláci sa počas 10 mesiacov zúčastňujú vzdelávacích workshopov s profesionálnymi lektormi, dobrovoľníčia pre neziskový sektor, vytvárajú projekt pre verejný sektor a pomáhajú zodpovedným firmám s inovatívnymi riešeniami. Každý stredoškolák v programe má svojho špecifického mentora alebo kouča, ktorý mu pomáha kariérne aj personálne rásť.
Výsledkom ročného pôsobenia stredoškoláka v I AMbitious Academy je jeho vlastný projekt, na ktorom pracuje po absolvovaní programu.
Okrem toho si stredoškoláci budujú komunitu aktívnych priateľov, ktorí sa navzájom podporujú. “V minulosti som vždy mala problém so začlenením, rozprávaním na verejnosti a socializáciou vo všeobecnosti, takže z miestnosti plnej ľudí, ktorých nepoznám som bola vydesená. Pred prvým stretnutím v I AMbitious som bola nervózna a nevedela som čo čakať. Asi po menej ako hodine sa všetky moje obavy rozplynuli a pochopila som, že sa nemám čoho báť. Zoznámila som sa s výnimočnými podobne zmýšľajúcimi ľuďmi s veľkými snami a veľkolepými plánmi do budúcnosti,” hovorí o programe účastníčka Patrícia Melová.
Dodnes sa programu I AMbitious zúčastnilo viac ako 90 mladých ľudí v Trenčianskom a Trnavskom kraji.
 
Viac informácií sa dozviete na:
https://www.iambitious.sk/
https://www.facebook.com/iambitious.sk
 
Pokiaľ by ste mali záujem spraviť rozhovor s úspešným absolventom alebo zakladateľkami programu, kontaktujte:
karolina@iambitious.sk alebo +421909139072
 
 
Program I AMbitious Academy otvára prihlasovanie do nového ročníkaProgram I AMbitious Academy otvára prihlasovanie do nového ročníka