Zväz vojakov poďakoval odberným tímom

Zväz vojakov poďakoval odberným tímom

Udalosti a ľudia     Iveta Tóthová    
 
Už deväť sobôt po sebe organizuje Mesto Sereď celoplošné testovanie obyvateľov na ochorenie Covid-19. Krízový štáb a odberné tímy odvádzajú bezchybnú prácu a občania na ich adresu nešetria slovami vďaky.
 
Ondrej Urban, predseda  Zväzu vojakov zo Serede prišiel s myšlienkou poďakovať členom odberných tímov malou pozornosťou:  "Viem, že odvádzajú náročnú prácu, sú v priamom kontakte aj s pozitívnymi osobami.  Chcel  by som preto v mene Zväzu vojakov všetkým poďakovať za obetavosť a hladký priebeh testovania.  Ako bývalí vojaci vieme, čo znamená niečo zorganizovať. Vieme aj to, že byť nasadený v určitej akcii s cieľom splniť zadanú úlohu si vyžaduje  rozvahu, pokoj a obetavosť. Všetci v odberných tímoch majú preto našu úctu."    
 
 
Predseda klubu Ondrej Urban odovzdal v sobotu 20. marca balíky na pôde Mestského úradu v Seredi do rúk členom krízového štábu: Tiborovi Krajčovičovi, Miroslavovi Račákovi a Jánovi Himpánovi. Všetkých táto forma poďakovania milo prekvapila. J. Himpán povedal: "Už deväť týždňov sme pri testovaní v plnom nasadení. Odberné tímy pracujú bez najmenších problémov, čo v iných mestách nie je samozrejmosťou. Preto nás teší, keď ľudia ocenia prácu našich dobrovoľníkov a zdravotníkov . Aj takáto forma vďaky ich povzbudí a uistí v tom, že si ich profesionalitu a milé slovo občania vážia."
 
 
 
 
Zväz vojakov poďakoval odberným tímom Zväz vojakov poďakoval odberným tímom Zväz vojakov poďakoval odberným tímom Zväz vojakov poďakoval odberným tímom Zväz vojakov poďakoval odberným tímom Zväz vojakov poďakoval odberným tímom Zväz vojakov poďakoval odberným tímom Zväz vojakov poďakoval odberným tímom Zväz vojakov poďakoval odberným tímom