Seredská pošta funguje dočasne v zmenenom režime

Seredská pošta funguje dočasne v zmenenom režime

Udalosti a ľudia     Iveta Tóthová    
Nové prísne nariadenia platné od 3. marca zasahujú do každej oblasti života.  Aj Slovenská pošta pristupuje v súvislosti s nepriaznivým vývojom epidemiologickej situácie na Slovensku k skracovaniu otváracích hodín svojich pobočiek v mestách.
 
Dočasná úprava na pošte v Seredi rieši zmenu v pondelok, utorok, štvrtok a piatok, kedy bude otvorené do 17:00 hod. a počas stredy do 17:30 hod. Počas nasledujúcich dvoch víkendov 6. - 7. marca 2021 a 13. - 14. marca 2021 budú všetky pošty zatvorené.
 
Všeobecne platí, že v priestoroch pobočiek je počet zákazníkov regulovaný tak, že na plochu 15 m² alebo 25 m² pripadá jedna osoba. Zároveň musia byť dodržiavané dvojmetrové vzájomné odstupy, čo platí aj pre čakajúcich pred pobočkou.
 
Do priestorov pobočky môžu vstúpiť iba tí zákazníci, ktorí budú mať riadne nasadenú ochranu tváre. Odporúča sa priniesť si rukavice a vlastné pero a pri úhrade platieb uprednostniť platobnú kartu.
 
Slovenská pošta zároveň v sobotu 6. marca a v sobotu 13. marca 2021 jednorazovo pozastavuje doručovanie tlače na celom území Slovenska. Doručenie sobotnej tlače bude zabezpečené v pondelok 8. marca, resp. 15. marca 2021.
 
zdroj: Slovenská pošta
Seredská pošta funguje dočasne v zmenenom režimeSeredská pošta funguje dočasne v zmenenom režime