Pátranie po 31 ročnom Tomášovi zo Serede pokračuje

Pátranie po 31 ročnom Tomášovi zo Serede pokračuje

Bezpečnosť     Iveta Tóthová    
Polícia včera zverejnila prosbu o pomoc pri pátraní po nezvestnom 31 ročnom Tomášovi zo Serede, ktorý naposledy volal so svojou matkou cez videohovor vo štvrtok, 18.2. krátko pred 19:00 h. V tom čase sa nachádzal v obci Vinohrady nad Váhom u svojej starej mamy. Odtiaľ neskôr odišiel na svojom aute Škoda Fabia na neznáme miesto. Nikto z blízkych sa s ním odvtedy nedokázal spojiť. Policajti našli jeho auto zaparkované a uzamknuté, neďaleko rieky Váh vo Vinohradoch nad Váhom pod časťou Paradič. Policajné hliadky spolu so psovodom a služobným psom prepátrali okolie. K policajtom sa pridali aj hasiči na člne, ktorí prehľadali oba brehy rieky v niekoľko kilometrových úsekoch.
 
Dnes na pomoc prišli aj príslušníci z poriečnej polície PPZ, ktorí prepátravajú s pátračom koryto a brehy Váhu. Ďalšia skupina prepátrava súš a to najmä v okolí Vinohradov nad Váhom a Šintavy. V teréne sú aj policajní kynológovia so služobnými psami  a Tomáša hľadajú aj dobrovoľníci z Pohotovostného pátracieho tímu a zo Špeciálnej kynologickej záchrannej služby Slovakia Nýrovce.
 
Tomáš je 178 cm vysoký, má tmavé vlasy a hnedé oči. Má skoliózu chrbtice a kríva na jednu nohu. Naposledy ho videli v šedých teplákoch a modrej bunde s čiernymi časťami. Na nohách mal obuté zimné topánky.
 
Ak ste muža videli, alebo viete kde, prípadne s kým, by sa mohol zdržiavať, ihneď kontaktujte bezplatnú linku 158 alebo nám napíšte súkromnú správu na FB stránku Polícia SR – Trnavský kraj.
 
foto: KR PZ Trnava
Pátranie po 31 ročnon Tomášovi zo Serede pokračujePátranie po 31 ročnon Tomášovi zo Serede pokračujePátranie po 31 ročnon Tomášovi zo Serede pokračujePátranie po 31 ročnon Tomášovi zo Serede pokračujePátranie po 31 ročnon Tomášovi zo Serede pokračujePátranie po 31 ročnon Tomášovi zo Serede pokračujePátranie po 31 ročnon Tomášovi zo Serede pokračujePátranie po 31 ročnon Tomášovi zo Serede pokračujePátranie po 31 ročnom Tomášovi zo Serede pokračuje