Polícia hľadá nezvestného Tomáša Kuchynku zo Serede

Polícia hľadá nezvestného Tomáša Kuchynku zo Serede

Bezpečnosť     Iveta Tóthová    
Tomáš naposledy volal so svojou matkou cez videohovor vo štvrtok 18.2. krátko pred 19:00 h. V tom čase sa nachádzal v obci Vinohrady nad Váhom u svojej starej mamy. Odtiaľ neskôr odišiel na svojom aute Škoda Fabia na neznáme miesto. Nikto z blízkych sa s ním odvtedy nedokázal spojiť.
 
Podľa Polície KR PZ v Trnave  našli jeho auto zaparkované a uzamknuté, neďaleko rieky Váh vo Vinohradoch nad Váhom pod časťou Paradič. Policajné hliadky spolu so psovodom a služobným psom prepátrali okolie. K policajtom sa pridali aj hasiči na člne, ktorí prehľadali oba brehy rieky v niekoľko kilometrových úsekoch, čo potvrdila aj  tlačová správa z KR HaZZ v Trnave, podľa ktorej boli hasiči dňa 20.2 2021 požiadané policajným zborom SR, o  súčinnosť pri pátraní po nezvestnej osobe v katastri obce Vinohrady nad Váhom na rieke Váh. Na miesto udalosti bola vyslaná Hasičská jednotka zo Serede s člnovou technikou.
 
Okolie a brehy dostupné po súši, boli prehľadané príslušníkmi policajného zboru so služobným psom a súčasne bol prehľadávaný tok rieky Váh v oboch smeroch od Vinohradov nad Váhom po most Šintava a následne až po diaľničný most pod rýchlostnou cestou R1 (kataster obce Váhovce) so zameraním sa na členité miesta.
 
Jednotka začala prehľadávať brehy rieky na strane obce Šintava proti prúdu rieky až k miestu udalosti a naspäť. Pátranie po nezvestnej osobe nebolo úspešné. Po ukončení vyhľadávacích prác na vodnej hladine, sa hasičská jednotka sa vrátila na základňu.
 
Popis hľadaného
 
Tomáš je 178 cm vysoký, má tmavé vlasy a hnedé oči. Má skoliózu chrbtice a kríva na jednu nohu. Naposledy ho videli v šedých teplákoch a modrej bunde s čiernymi časťami. Na nohách mal obuté zimné topánky.
 
Ak ste muža videli, alebo viete, kde, prípadne s kým, by sa mohol zdržiavať, ihneď kontaktujte bezplatnú linku 158 alebo nám napíšte súkromnú správu na FB stránku Polícia SR – Trnavský kraj.
 
 
Polícia hľadá nezvestného Tomáša Kuchynku zo Serede