Iba vďaka Vám môže OZ Tulák pomáhať týraným a opusteným zvieratám

Iba vďaka Vám môže OZ Tulák pomáhať týraným a opusteným zvieratám

Udalosti a ľudia     Iveta Tóthová    
OZ Tulák pomáha týraným a opusteným zvieratám v Seredi a širokom okolí už od roku 2008. Ide najmä o psíkov a mačičky, ktorým okrem odchytu pomáhajú s veterinárnou starostlivosťou, dočasným umiestnením a samozrejme im hľadajú nový domov.
 
Členovia združenia všetku činnosť vykonávajú zadarmo a dobrovoľne popri svojich zamestnaniach. Sú v pohotovosti bez ohľadu na ročné obdobie, víkendy či sviatky. Kto sleduje ich činnosť vie, že takmer denne sú v teréne. Okrem vyššie spomenutých činností sa starajú aj o psíkov umiestnených v kotercoch, ktorých treba denne niekoľkokrát venčiť, kŕmiiť a čistiť.
 
Združenie je odkázané na pomoc dobrovoľníkov ako personálne tak aj finančne. Jednou z foriem pomoci je nákup krmiva, hygienického či drogistického tovaru cez portál www.preutulky.sk. Jednoducho z pohodlia domova niekoľkými kliknutiami pomôžete útulku pomáhať ďalej.
 
Nedávno bolo OZ Tulák doručené množstvo krmiva a hygienických potrieb. Svoju vďačnosť vyjadrili nasledovne:
„S obrovskou vďačnosťou a pokorou píšeme tieto riadky. S vďakou všetkým Vám, naším priateľom, kamarátom, fanúšikom. Všetkým tým z Vás ktorí veria že svoju " robotu " robíme dobre, správne a poctivo. Všetkým Vám , ktorí veríte že túto prácu robíme nezištne. Ďakujeme všetkým ktorí nám dôverujú, veria v nás a v našu prácu, hoci občas sa môže niekomu zdať že sme nevďační, málo robíme alebo nerobíme správne. Ale my sme tiež iba ľudia , chodíme do práce, máme vlastné rodiny aj domácnosti o ktoré sa musíme tiež postarať. Ale to čo robíme, robíme v takej miere aby sme to vládali dobre a správne robiť, lebo inak to stráca zmysel. Vďaka Vám sa pre naše OZ prostredníctvom www.preutulky.sk podarilo vyzbierať nádhernú sumu 3 824 € ! V tejto ťažkej situácii kde nám prišlo veľmi málo z 2% je táto suma pre nás ako dar z nebies !
PRIATELIA, NESKONALE ĎAKUJEME. ANI NEVIETE ČO PRE NÁS ZNAMENÁ VAŠA POMOC..ČO PRE NÁS ZNAMENAJÚ PRIATELIA AKO STE VY ! PRETOŽE : BEZ VÁS TO NEJDE . ĎAKUJEME!“
 
Nádherné gesto od dobrovoľníkov na určitý čas pomôže psíkom a mačičkám, aby mali plné brušká a čisto okolo seba. No nezabúdajte prosím, že Vaša pomoc je potrebná aj naďalej. Iba vďaka dobrým ľuďom môže útulok ďalej pomáhať nevinným zvieratám.
Iba vďaka Vám môže OZ Tulák pomáhať týraným a opusteným zvieratám. Táto zásielka nasvedčuje, že ani Vám ich osud nie je ľahostajnýIba vďaka Vám môže OZ Tulák pomáhať týraným a opusteným zvieratám. Táto zásielka nasvedčuje, že ani Vám ich osud nie je ľahostajnýIba vďaka Vám môže OZ Tulák pomáhať týraným a opusteným zvieratám. Táto zásielka nasvedčuje, že ani Vám ich osud nie je ľahostajnýIba vďaka Vám môže OZ Tulák pomáhať týraným a opusteným zvieratám. Táto zásielka nasvedčuje, že ani Vám ich osud nie je ľahostajnýIba vďaka Vám môže OZ Tulák pomáhať týraným a opusteným zvieratám. Táto zásielka nasvedčuje, že ani Vám ich osud nie je ľahostajnýIba vďaka Vám môže OZ Tulák pomáhať týraným a opusteným zvieratám. Táto zásielka nasvedčuje, že ani Vám ich osud nie je ľahostajnýIba vďaka Vám môže OZ Tulák pomáhať týraným a opusteným zvieratám. Táto zásielka nasvedčuje, že ani Vám ich osud nie je ľahostajnýIba vďaka Vám môže OZ Tulák pomáhať týraným a opusteným zvieratám. Táto zásielka nasvedčuje, že ani Vám ich osud nie je ľahostajnýIba vďaka Vám môže OZ Tulák pomáhať týraným a opusteným zvieratám. Táto zásielka nasvedčuje, že ani Vám ich osud nie je ľahostajnýIba vďaka Vám môže OZ Tulák pomáhať týraným a opusteným zvieratám. Táto zásielka nasvedčuje, že ani Vám ich osud nie je ľahostajnýIba vďaka Vám môže OZ Tulák pomáhať týraným a opusteným zvieratám. Táto zásielka nasvedčuje, že ani Vám ich osud nie je ľahostajnýIba vďaka Vám môže OZ Tulák pomáhať týraným a opusteným zvieratám. Táto zásielka nasvedčuje, že ani Vám ich osud nie je ľahostajný