Ďalšie dve odberné miesta na testovanie s možnosťou registrácie

Ďalšie dve odberné miesta na testovanie s možnosťou registrácie

Zdravie     Iveta Tóthová    
Ako sme Vás už v predchádzajúcom článku informovali, na víkendový skríning pripravilo mesto Sereď sedem odberných. miest. Z toho na päť z nich sa mohli občania mesta pomocou online formulára registrovať na testovanie na presne stanovený čas.
 
Za 20 hodín boli všetky termíny zarezervované. Z tohto dôvodu mesto spúšťa ďalšie dve odberné miesta s možnosťou rezervácie.
 
Je ním Denné centrum pre seniorov na Jesenského ulici. Zarezervovať termín si môžete na tomto odkaze https://services.bookio.com
Ďalšie miesto je Mestský úrad a určená na rezerváciu je iba na nedeľa.  Zarezervovať termín si môžete na tomto odkaze https://services.bookio.com
 
Na odberných miestach s rezerváciou (okrem štadióna) budú obyvatelia volaní podľa zoznamov rezervácie a nie podľa toho ako budú stáť v rade. Kto sa počas víkendu nestihne otestovať, stále bude mať možnosť ísť na testy na Kasárenskú ulicu.
 
 
Mesto Sereď už zabezpečilo antigénové testy a je pripravené po všetkých stránkach na víkendový skríning obyvateľov.  Na jednom odbernom mieste budú traja zdravotníci a traja administratívni pracovníci. Všetci budú v predstihu pretestovaní. Zároveň testami prejdú aj napríklad príslušníci mestskej polície či opatrovateľky. Administrátorom, s ktorými  uzatvorí zmluvy mesto, budú odmeny pripísané na účet hneď v pondelok. Všetkým, ktorí budú pri testovaní pomáhať bude počas dňa zabezpečená strava.
 
01 Dom kultúry od trhoviska - registrácia
02 ZŠ Fándlyho- registrácia
03 Mestský úrad- registrácia
04 ZŠ Komenského- registrácia
05 Futbalový štadión (bez registrácie)
06 DC seniorov -  registrácia
07 Sokolovňa - registrácia
 
Nedeľa 24.1. 2021
01 Mestský úrad- registrácia
02 Mestský úrad II - registrácia
 
 
 
Nové dve odberné miesta na testovanie s možnosťou registrácie