Mesto pridáva ďalšie odberné miesto s rezerváciou. Prečítajte si aj ďalšie novinky ohľadne víkendového skríningu v Seredi

Zdravie     mestský úrad    
Po 20 hodinách od spustenia rezervácie pridáva Krízový štáb mesta Sereď ďalšie odberné miesto s možnosťou rezervácie. V sobotu 23. januára to bude Denné centrum seniorov na Jesenského ulici (Zarezervácie tu: https://services.bookio.com).
Na nedeľu 24. januára máte možnosť objednať sa na Mestskom úrade (Rezervácie tu: https://services.bookio.com). 
 
Zároveň začal Krízový štáb s kontrolou zoznamov rezervácií. „Nájdu sa aj duplicitné rezervácie na jednom či dokonca viacerých odberných miestach. Dôvodom mohla byť aj netrpezlivosť oneskorením doručenia emailu potvrdenia o rezervácii,“ konštatuje Tibor Krajčovič, prednosta mestského úradu Sereď. 
 
Dnes, v stredu 20. januára, preto pribudnú voľné miesta už aj na komplet rezervovaných odberných miestach ako nové termíny a kontrolovať sa bude aj naďalej.
 
Dôležité pri rezervovaní sa je vyčkať na potvrdenie rezervácie a treba počítať s oneskoreným doručením potvrdenia spôsobené množstvom odoslaných emailov z rezervačného systému. Skontrolujte si aj  nevyžiadanú poštu. V krajnom prípade vieme zaslať kópiu na vyžiadanie. Pre urýchlenie vybavenia uveďte odberné miesto + termín rezervácie + meno a priezvisko. Požiadavky zasielajte len emailom na informatik@sered.sk. Nevolajte kvôli tomu inú linku mestského úradu.
 
„S možnosťou rezervácie sme chceli dosiahnuť rozloženie ľudí na odberné miesta na oba dni, a tým zabrániť návalom ľudí v sobotu po spustení testovania,“ vysvetlil Krajčovič.
 
Krízový štáb upozorňuje, že na odberných miestach s rezerváciou (okrem štadióna) budú obyvatelia volaní podľa zoznamov rezervácie a nie podľa toho ako budú stáť v rade.
Pre tých, čo sa nestihnú dať testovať do nedele, bude stále možnosť dať sa testovať od pondelka 25. januára na Kasárenskej ulici, resp. u zamestnávateľov. „Vieme o zamestnávateľoch, čo testovanie pre svojich zamestnancov chystajú alebo už aj realizovali,“ uzavrel Krajčovič.
 
Testovanie v kasárňach počas víkendu 23. - 24. januára:
Odberné miesto v na Kasárenskej ulici bude otvorené tak ako po pracovné dni:
10.00 – 12.00   a 12.45 – 18.00
 
 
 
Informácie aktualizujeme.
 
Krízový štáb mesta Sereď