Benefičný ples sa tento rok uskutoční online

Benefičný ples sa tento rok uskutoční online

Udalosti a ľudia     Iveta Tóthová    
Pandemická situácia, ktorá sužuje svet už takmer rok, zasiahla všetky oblasti života. Zrušené museli byť aj mnohé charitatívne podujatia, ktorých výťažok smeroval vždy tam, kde bola pomoc potrebná.
 
Obľúbeným už tradičným charitatívnym podujatím v našom meste je Benefičný ples plný hviezd, ktorý usporadúva OZ Pomocníček. Tento rok prinesú organizátori večierok priamo do Vašich domovov prostredníctvom živého prenosu.
 
„Takto pred rokom sme už asi všetci riešili povianočné bruško v spoločenských šatách či oblekových nohaviciach. Ešte v septembri minulého roka sme 8. ročníku nášho benefičného plesu stále dávali šancu. No postupne sme triezveli a naše kreatívne mysle začali pracovať na plné obrátky,“ vysvetlilo OZ Pomocníček.
 
Večer už tradične bude moderovať Adela Vinczeová.  O svojich životných skúsenostiach, radostiach i starostiach príde porozprávať rapper Kali.  Ďalším účinkujúcim bude Denis Kučera a jeho priateľka Alexandra. Podelia sa s Vami o svoj život s hendikepom. Denis je známy najmä tým, že aj napriek pripútaniu na invalidný vozík, sa venuje street workoutu a kalistenike. Mikrofón do ruky vezme aj stand-up komička Simona, ktorej popularita naberá na obrátkach. Svojimi piesňami vás poteší aj hudobný hosť Bystrík.
 
Talkshow s hosťami  môžete sledovať ako živý prenos zo štúdia  30. januára 2021 o 20.30 hod. na event-online.sk.  Vstupenky v hodnote 10 eur zakúpite na plesplnyhviezd.sk, čím budete zároveň zaradený do losovania o hodnotnú cenu. Všetci účinkujúci vystupujú bez nároku na honorár. Výťažok z podujatia poputuje zdravotne znevýhodneným deťom.
 
 
Benefičný ples s tento rok online