Cez víkend budú pošty zatvorené

Cez víkend budú pošty zatvorené

Udalosti a ľudia     Iveta Tóthová    
V dôsledku negatívneho vývoja pandemickej situácie budú všetky pobočky Slovenskej pošty počas nastávajúceho víkendu, t.j. v sobotu 9. januára 2021 a nedeľu 10. januára 2021, zatvorené.
 
Vzhľadom namimoriadnu situáciuvokrese Nitr a ako aj ďalších okresoch so zhoršujúcou sa pandemickou situáciou, Slovenská pošta tak umožní svojim zamestnancom, aby sa dali otestovať. Slovenská pošta zároveň v sobotu 9. januára 2021 jednorazovo pozastavuje sobotné doručovanie tlače na celom území Slovenska. Doručenie sobotnej tlače bude zabezpečené v pondelok 11.1.2020.
 
Slovenská pošta, a s., v ostatných dňoch zaznamenáva nárast počtu zamestnancov, ktorí sú pozitívne testovaní na Covid19 alebo ktorí musia zostať v izolácii. Táto skutočnosť ovplyvňuje aj prevádzku pôšt a logistiku Slovenskej pošty, čo sa môže prejaviť v obmedzeniach otváracích hodín pre verejnosť ako aj pri lehotách doručovania zásielok. Slovenská pošta prosí občanov o pochopenie a trpezlivosť a zároveň ich uisťuje, že využíva všetky alternatívy a robí všetko preto, aby výpadok pracovníkov nahradila a zabezpečila čo najplynulejší priebeh prevádzky.
Cez víkend budú pošty zatvorené