Na Šulekovskej ulici neznámy vandal prestrihol elektrické káble na verejnom osvetlení

Na Šulekovskej ulici neznámy vandal prestrihol elektrické káble na verejnom osvetlení

Bezpečnosť     Iveta Tóthová    
Nový rok ešte poriadne ani nezačal a už v Seredi úradoval neznámy vandal. Za svoj cieľ si vybral tri lampy verejného osvetlenia na Šulekovskej ulici a prestrihol na nich elektrické káble. Nefunkčnosť osvetlenia bola spozorovaná v pondelok 4. januára. 
 
Vandali svojim činom spôsobili škodu na majetku mesta. Čiastku, ktorú samospráva bude musieť na opravu osvetlenia vynaložiť v konečnom dôsledku zaplatia samotní občania. Preto ak zbadáte poškodzovanie verejného majetku kontaktujte obratom štátnu políciu na tel. čísle 158 resp. mestskú políciu na 159.
 
 
 
Na Šulekovskej ulici neznámy vandal prestrihol elektrické káble na verejnomNa Šulekovskej ulici neznámy vandal prestrihol elektrické káble na verejnomNa Šulekovskej ulici neznámy vandal prestrihol elektrické káble na verejnomNa Šulekovskej ulici neznámy vandal prestrihol elektrické káble na verejnomNa Šulekovskej ulici neznámy vandal prestrihol elektrické káble na verejnomNa Šulekovskej ulici neznámy vandal prestrihol elektrické káble na verejnom