Silvestrovské plávanie zimných plavcov

Silvestrovské plávanie zimných plavcov

Udalosti a ľudia     Iveta Tóthová    
Seredský spolok zimných plavcov sa rozlúčil so starým rokom naozaj originálne. Spoločne si zaplávali v studených vodách Váhu. Ide o tradíciu, počas ktorej plavci netradične oslávia koniec uplynulého roka a zdravo vyštartujú do roka nového.
 
Sezóna je pre ľadové medvede v plnom prúde a seredskí plavci ju aj naplno využívajú. Takéto otužovanie vraj človeku pomôže získať imunitu, čo je v dnešnej dobe veľmi dôležité. Zimnému plávaniu sa venujú dospelí aj seniori. Počas silvestrovského plávania mala teplota vody +4,2°C a teplota vzduchu +4°C.
 
Ak Vás takéto plávanie zaujalo pridajte sa k seredským plavcom. Postupne si aj Vy posilníte imunitu a vylepšíte otužilosť. Tak s chuťou do toho !
Silvestrovské plávanie zimných plavcovSilvestrovské plávanie zimných plavcovSilvestrovské plávanie zimných plavcovSilvestrovské plávanie zimných plavcovSilvestrovské plávanie zimných plavcovSilvestrovské plávanie zimných plavcovSilvestrovské plávanie zimných plavcovSilvestrovské plávanie zimných plavcovSilvestrovské plávanie zimných plavcovSilvestrovské plávanie zimných plavcovSilvestrovské plávanie zimných plavcovSilvestrovské plávanie zimných plavcov