Ďalšia protidrogová akcia v Seredi

Ďalšia protidrogová akcia v Seredi

Bezpečnosť     Iveta Tóthová    
V stredu, 25. novembra 2020 v skorých ranných hodinách prebehla v Seredi a okolí ďalšia policajná razia zameraná na drogovú trestnú činnosť. Podľa Prezídia policajného zboru SR išlo o pokračovanie akcie Venal.  Podľa reportérky TV Markíza malo byť zadržaných až 9 osôb.  Medzi nimi aj Milan M. a známy advokát Norbert S.  Vzhľadom na aktuálne procesné úkony poskytne polícia viac informácií, keď to situácia dovolí.
 
Protidrogová akcia Venal je najrozsiahlejšia v histórii Slovenska. V rámci úspešných policajných razií zameraných na rozsiahlu protidrogovú činnosť v regióne Serede, Galanty a Trnavy, polícia dovedna za dva roky obvinila 56 osôb. Ide o jednu z najväčšich akcií zameraných na boj s drogovou trestnou činnosťou páchanou zločineckými skupinami. V prípade dokázania viny niektorým hrozí 20 až 25 rokov väzenia, prípadne doživotie.

 
 
 
Ďalšia protidrogová akcia v SerediĎalšia protidrogová akcia v SerediĎalšia protidrogová akcia v SerediĎalšia protidrogová akcia v SerediĎalšia protidrogová akcia v Seredi