Vymeň, daruj, vezmi si zadarmo. Pozývame vás na SWAP do KC PRIESTOR

Vymeň, daruj, vezmi si zadarmo. Pozývame vás na SWAP do KC PRIESTOR

Udalosti a ľudia     Zuzana Slahučková, KC Priestor    
Tento rok vás vianočné nákupy vôbec nemusia vyjsť draho. Ak patríte k ľuďom, ktorí sa začali viac zaujímať o ochranu životného prostredia, šetria zdroje a celkovo chcú žiť udržateľnejšie, prináša seredské Komunitné centrum Priestor možnosť zapojiť sa do Mikulášskeho SWAPu.
 
„V PRIESTORe budeme vymieňať pekné veci, ktoré môžu byť pre niekoho práve tým pokladom, ktorý túži nájsť pod stromčekom. Swapujeme knižky, detské hračky, doplnky, aj oblečenie. Veci, ktoré nás doma už netešia, ale pre niekoho iného by mohli byť dokonalým darčekom,“ vysvetlila Zuzana Šutová, organizátorka SWAPu v Seredi.
 
Vzhľadom na aktuálnu situáciu bude SWAP prebiehať online. „Všetky veci, ktoré prinesiete, nafotíme a pridáme na facebookovú stránku PRIESTORu. Veci si zarezervujete komentárom pod obrázkom, my vám ich pripravíme a vy si ich môžete vyzdvihnúť,“ doplnila Zuzana Šutová. Na SWAP nemusíte priniesť nič, a predsa si môžete niečo vziať. Rovnako môžete veci len doniesť bez toho, že by ste si niečo brali. Veci musia byť nepoškodené, v stave, v akom by ste ich radi darovali aj najlepšiemu kamarátovi. Kompletné informácie k swapu nájdete na facebooku KC Priestor.
 
Kedy môžem priniesť veci?
pondelok, 30.11. od 16:30 do 18:00
stredu, 2.12. od 9:00 do 11:00
štvrtok, 3.12. od 16:30 do 18:00 a
sobotu, 4.12. od 9:00 do 11:00
 
Kedy môžem vyzdvihnúť nové veci?
Nedeľa, 6.12. od 15:00 do 18:00
Vymeň, daruj, vezmi si zadarmo. Pozývame vás na SWAP do KC PRIESTOR