Situácia v súvislosti s testovaním je dnes oproti včerajšku výrazne pokojnejšia

Situácia v súvislosti s testovaním je dnes oproti včerajšku výrazne pokojnejšia

Zdravie     Iveta Tóthová    
Situácia s testovaním je v nedeľu v SEREDI počas  doobedňajších hodín výrazne odlišnejšia oprotí včerajšku.  Kým sa v sobotu tvorili dlhé rady ľudí,  dnes sú všetci vybavení takmer na počkanie.  Podobnú situáciu hlásia takmer po celom Slovensku. Susedná Galanta vyzýva občanov aj nad 65 rokov, že v prípade ak sa rozhodli otestovať, momentálne je na to ideálny čas.
 
 
Obce v okolí Serede sú na tom takmer rovnako. Cez sociálnu sieť sa kontaktujú navzájom a ponúkajú možnosť ísť sa otestovať k nim, pokiaľ to inde nestíhajú.  Redakciu kontaktovali priamo z obce Topoľnica s možnosťou ísť sa otestovať k nim, pokiaľ sa v našom meste dlho čaká v rade.  Za ponuku sme poďakovali a veľmi si ju vážime, no v tejto chvíli Sereď v tomto smere pomoc nepotrebuje.
 
Váčšina ľudí využila možnosť otestovať sa  v sobotu a tak je predpoklad, že situácia bude  v našom meste aj poobede pokojná. Naďalej ale dodržujte rozostupy a noste rúška.
 
V rámci Slovenska sa za včerajší deň prišlo otestovať 2 587 113 ľudí. Pozitívnych bolo 25 850.
 
 
Situácia v súvislosti s testovaním je dnes oproti včerajšku výrazne pokojnejšiaSituácia v súvislosti s testovaním je dnes oproti včerajšku výrazne pokojnejšiaSituácia v súvislosti s testovaním je dnes oproti včerajšku výrazne pokojnejšiaSituácia v súvislosti s testovaním je dnes oproti včerajšku výrazne pokojnejšiaSituácia v súvislosti s testovaním je dnes oproti včerajšku výrazne pokojnejšia