Na týchto miestach bude v Seredi prebiehať testovanie

Na týchto miestach bude v Seredi prebiehať testovanie

Zdravie     Iveta Tóthová    
Uplynulý víkend prebehlo pilotné testovanie na COVID -19 v najrizikovejších okresoch Slovenska. Podľa vrcholných predstaviteľov štátu bolo úspešné. Zdravotníci otestovali 140 945 ľudí, z nich bolo 5 594 infekčných, ich celkový percentuálny podiel je 3,97 percenta. Z odhadovanej maximálnej účasti 155-tisíc ľudí teda na pilotné testovanie prišlo približne 91 percent.
 
Ústredný krízový štáb rozhodol, že na základe vyššie uvedeného, sa celoplošné pretestovanie obyvateľov uskutoční v sobotu 31. októbra a nedeľu 1. novembra.  Piatňajšie testovanie sa ruší. Skrátenie z troch na dva dni súvisí podľa ministra obrany Jaroslava Naďa s personálnym, logistickým a materiálnym limitom. Či bude testovanie prebiehať aj o dva týždne je momentálne otázne.
 
V meste SEREĎ sa budete môcť zúčastniť testovania na týchto miestach:
 
Dom kultúry, vstup estrádna sála
Dom kultúry, vstup z Mlynárskej
ZŠ Fándlyho
Mestský úrad
ZŠ Komenského
Hlavná tribúna seredského štadiónu
Denné centrum
ŠKF Horný Čepeň
Sokolovňa – športová hala,
Veterán klub
Rozkvet, Jelšová ulica
Amfiteáter
Na týchto miestach bude v Seredi prebiehať testovanieNa týchto miestach bude v Seredi prebiehať testovanieNa týchto miestach bude v Seredi prebiehať testovanieNa týchto miestach bude v Seredi prebiehať testovanieNa týchto miestach bude v Seredi prebiehať testovanieNa týchto miestach bude v Seredi prebiehať testovanieNa týchto miestach bude v Seredi prebiehať testovanieNa týchto miestach bude v Seredi prebiehať testovanieNa týchto miestach bude v Seredi prebiehať testovanieNa týchto miestach bude v Seredi prebiehať testovanieNa týchto miestach bude v Seredi prebiehať testovanieNa týchto miestach bude v Seredi prebiehať testovanieNa týchto miestach bude v Seredi prebiehať testovanieNa týchto miestach bude v Seredi prebiehať testovanieNa týchto miestach bude v Seredi prebiehať testovanieNa týchto miestach bude v Seredi prebiehať testovanieNa týchto miestach bude v Seredi prebiehať testovanieNa týchto miestach bude v Seredi prebiehať testovanieNa týchto miestach bude v Seredi prebiehať testovanie