Boli sme sa pozrieť na tržnicu, ktorá je od soboty na novom dočasnom mieste

Boli sme sa pozrieť na tržnicu, ktorá je od soboty na novom dočasnom mieste

Udalosti a ľudia     Iveta Tóthová    
Ako sme Vás už informovali, v uplynulých dňoch začala plánovaná rekonštrukcia mestskej tržnice na Mlynárskej ulici. V prvej etape budú vybudované nové spevnené plochy, osvetlenie a predpríprava na prestrešenie. Tieto práce by mali byť hotové do konca roka. Ďalšia etapa rekonštrukcie bude zrealizovaná v budúcom roku. Článok si môžete prečítať na tomto odkaze.
 
 
Z dôvodu rekonštrukcie boli predajné stánky dočasne premiestnené do mestského parku. V priestoroch bývalého záhradníctva majú síce predávajúci aj kupujúci znížený komfort, no ako sme spomínali, všetko je len dočasné.  Tak ako na pôvodnom mieste aj tu si môžete kúpiť ovocie, zeleninu, kvety aj mäsové výrobky. Areál je osvetlený, povinnosťou je mať rúško a pri vchode je k dispozícii dezinfekcia.
 
 
Boli sme sa pozrieť na tržnicu, ktorá je od soboty na novom dočasnom miesteBoli sme sa pozrieť na tržnicu, ktorá je od soboty na novom dočasnom miesteBoli sme sa pozrieť na tržnicu, ktorá je od soboty na novom dočasnom miesteBoli sme sa pozrieť na tržnicu, ktorá je od soboty na novom dočasnom miesteBoli sme sa pozrieť na tržnicu, ktorá je od soboty na novom dočasnom miesteBoli sme sa pozrieť na tržnicu, ktorá je od soboty na novom dočasnom miesteBoli sme sa pozrieť na tržnicu, ktorá je od soboty na novom dočasnom miesteBoli sme sa pozrieť na tržnicu, ktorá je od soboty na novom dočasnom miesteBoli sme sa pozrieť na tržnicu, ktorá je od soboty na novom dočasnom miesteBoli sme sa pozrieť na tržnicu, ktorá je od soboty na novom dočasnom miesteBoli sme sa pozrieť na tržnicu, ktorá je od soboty na novom dočasnom miesteBoli sme sa pozrieť na tržnicu, ktorá je od soboty na novom dočasnom miesteBoli sme sa pozrieť na tržnicu, ktorá je od soboty na novom dočasnom miesteBoli sme sa pozrieť na tržnicu, ktorá je od soboty na novom dočasnom miesteBoli sme sa pozrieť na tržnicu, ktorá je od soboty na novom dočasnom miesteBoli sme sa pozrieť na tržnicu, ktorá je od soboty na novom dočasnom miesteBoli sme sa pozrieť na tržnicu, ktorá je od soboty na novom dočasnom miesteBoli sme sa pozrieť na tržnicu, ktorá je od soboty na novom dočasnom miesteBoli sme sa pozrieť na tržnicu, ktorá je od soboty na novom dočasnom miesteBoli sme sa pozrieť na tržnicu, ktorá je od soboty na novom dočasnom miesteBoli sme sa pozrieť na tržnicu, ktorá je od soboty na novom dočasnom mieste