ZŠ J.Fándlyho úspešná v súťaži Čerstvé hlavičky

ZŠ J.Fándlyho úspešná v súťaži Čerstvé hlavičky

Udalosti a ľudia     Iveta Tóthová    
Obchodný reťazec Kaufland v júni spustil druhý ročník projektu Čerstvé hlavičky, ktorý podporuje medzi školákmi konzumáciu čerstvého ovocia a zeleniny.
 
Do druhého ročníka sa zaregistrovalo 189 základných škôl. Hlasovanie prebiehalo na webstránke www.cerstvehlavicky.sk  prostredníctvom registrácie pokladničného bloku z nákupu v ktorejkoľvek predajni Kaufland.  Do súťaže sa zaregistrovala aj Základná škola J.Fándlyho v SEREDI.  Vďaka všetkým hlasujúcim rodičom, žiakom a priateľom sa škola zaradila medzi výhercov súťaže. Vďaka tomu žiaci získajú z miestnej predajne obchodného reťazca počas celého budúceho školského roka raz do týždňa prísun ovocia alebo zeleniny. Prvé dorazilo do školy 3. septembra 2020. 
 
 
Škola touto cestou ďakuje všetkým, ktorí aktívne registrovali bločky, chceli podporiť školu a dopriali žiakom víťazstvo. Špeciálne poďakovanie patrí Bc. Alexandre Kramárovej, Mgr. Simone Gašparovičovej a žiačke 9. ročníka Viktórii Žákovej za ich venovaný čas, aby škola vyhrala. A aby sa ovocie a zelenina dostali rozdelené a umyté až do rúk všetkých žiakov, chce vedenie školy poďakovať  kuchárkam a vedúcej školskej  jedálnej.
 
ZŠ J.Fándlyho úspešná v súťaži Čerstvé hlavičkyZŠ J.Fándlyho úspešná v súťaži Čerstvé hlavičky