Návrh súťaže MTKHá prípraviek

Návrh súťaže MTKHá prípraviek

Šport     Mgr. Milan Novák    

Návrh súťaže MTKHá prípraviek

-          Turnajový systém

-          Hrací čas 2x15 min  5min. prestávka

-          Hrací systém 1+6

-          Na MSR je voľný sa môže prihlásiť hociktorý klub – MSR sú otvorené

-          Rozhodcov zabezpečí domáci klub

-          Účastníci – viď rozpis

 

1.       Turnaj  1.11.2019 Sereď

Č. z.

čas

domáci

hostia

výsledok

polčas

A-1

9.00

Sereď

Modranka

 

 

A-2

9.45

Topoľníky

Piešťany

 

 

A-3

10.30

D. Streda A

Hlohovec

 

 

A-4

11.15

Piešťany

Modranka

 

 

A-5

12.00

Hlohovec

D. Streda B

 

 

A-6

12.50

Topoľníky

Sereď

 

 

A-7

13.35

D. Streda A

D. Streda B

 

 

 

2.       Turnaj 29.11. Piešťany

Č. z.

čas

domáci

hostia

výsledok

polčas

A-8

9.00

Piešťany

Sereď

 

 

A-9

 

Modranka

Hlohovec

 

 

A-10

 

D. Streda B

Topoľníky

 

 

A-11

 

D. Streda A

Sereď

 

 

A-12

 

D. Streda B

Modranka

 

 

A-13

 

D. Streda A

Topoľníky

 

 

A-14

 

Piešťany

Hlohovec

 

 

 

3.       Turnaj 13.12. Topoľníky

Č.z.

čas

domáci

hostia

výsledok

polčas

A-15

9.00

Hlohovec

Topoľníky A

 

 

A-16

 

Sereď

D. Streda B

 

 

A-17

 

Piešťany

D. Streda A

 

 

A-18

 

Hlohovec

Sereď

 

 

A-19

 

D. Streda A

Modranka

 

 

A-20

 

Piešťany

D. Streda B

 

 

A-21

 

Topoľníky

Modranka

 

 

 

4.       Turnaj 14. 2. Dunajská Streda

Č.z.

čas

domáci

hostia

výsledok

polčas

B-1

9.00

D. Streda A

D. Streda B

 

 

B-2

 

Topoľníky

Piešťany

 

 

B-3

 

Hlohovec

Sereď

 

 

B-4

 

Modranka

D. Streda A

 

 

B-5

 

Topoľníky

Sereď

 

 

B-6

 

Modranka

Piešťany

 

 

B-7

 

Hlohovec

D. Streda B

 

 

 

5.       Turnaj 7. 3. Hlohovec

Č. z.

čas

domáci

hostia

výsledok

polčas

B-8

9.00

Hlohovec

Modranka

 

 

B-9

 

Sereď

Piešťany

 

 

B-10

 

D. Streda B

Topoľníky

 

 

B-11

 

D. Streda A

Sereď

 

 

B-12

 

Piešťany

Modranka

 

 

B-13

 

D. Streda A

Topoľníky

 

 

B-14

 

Hlohovec

D. Streda B

 

 

 

6.       Turnaj 18. 4. Dunajská Streda

Č.z.

čas

domáci

hostia

výsledok

polčas

B-15

9.00

D. Streda A

Modranka

 

 

B-16

 

Piešťany

D. Streda B

 

 

B-17

 

Sereď

Hlohovec

 

 

B-18

 

Topoľníky

Modranka

 

 

B-19

 

Piešťany

D. Streda A

 

 

B-20

 

Topoľníky

Hlohovec

 

 

B-21

 

Sereď

D. Streda B

 

 

 

Návrh súťaže MTKHá prípraviek