Pri nehode narazil do odparkovaných áut

Bezpečnosť     Iveta Tóthová    
V nedeľu 30. augusta 2020 krátko po polnoci bola na dispečing hasičského zboru ohlásená dopravná nehoda na ulici M.R.Štefánika.  KR HaZZ v Trnave v tlačovej správe informuje, že išlo o dopravnú nehodu jedného motorového vozidla,  ktoré narazilo do dvoch zaparkovaných osobných motorových vozidiel v Seredi. V havarovanom vozidle sa nachádzala jedna zranená osoba, ktorej zasahujúci príslušníci HaZZ  poskytli predlekársku prvú pomoc a následne ju  naložili do vozidla záchrannej zdravotnej služby.
Po vykonaní protipožiarnych opatrení a odstránení uniknutých prevádzkových kvapalín, miesto udalosti odovzdali príslušníkom policajného zboru.
 
Tlačová správa KR PZ Trnava:
 
Dopravní policajti zasahovali pri dopravnej nehode, ku ktorej došlo v sobotu, 29. 8. o 23.50 h. 73 ročný  muž zo Šoporne nezvládol riadenie a v meste Sereď, pred obytným domom,  narazil s autom Daewoo Lanos do zaparkovaných áut. Podľa prvotných informácií mu pravdepodobne došlo za volantom nevoľno a nad autom stratil pri riadení kontrolu. Starší pán sa pri nehode vážne zranil. Nárazom poškodil dve autá. Škody boli odhadnuté na viac ako 26500 eur. Polícia alkohol po nehode u vodiča nezistila. Okolnosti a presné príčiny nehody polícia naďalej vyšetruje.