Zážitok pri sledovaní filmov na plátne autokina v Seredi

Zážitok pri sledovaní filmov na plátne autokina v Seredi

Udalosti a ľudia     Iveta Tóthová    
Autokino pod holým nebom prináša originálny zážitok zo sledovania filmov. Na plátne v pohodlí vášho auta zažívajú diváci jedinečnú atmosféru.
 
Keďže sú kvôli situácii s ochorením Covid-19 naďalej v platnosti obmedzenia týkajúce sa zhromažďovania a verejných podujatí, spoločnosť Amazon vymyslela pre svojich zamestnancov také podujatie, kde bude dokonale zabezpečený sociálny odstup.
 
Pre svojich zamestnancov tak na sobotu 29. augusta pripravila jedinečný zážitok – AUTOKINO. Premietanie filmov sa uskutočnilo na parkovisku spoločnosti. Pre zájemcov boli pripravené dva filmy: Takmer dokonalé tajomstvo, ktorý sa premietal o 17:00 hodine a Neviditeľný s časom o 20:30 hodine. Dokonalý obraz aj zvuk, ktorý sa dal zároveň na určitej frekvencii naladiť na autorádiu si niektorí zamestnanci veru nenechali ujsť. V našom meste ide o novinku a keď sa osvedčí, spoločnosť plánuje premietanie opakovať. Ako bonus Amazon návštevníkom ponúkal aj občerstvenie typické pre kino - popcorn a chladenú colu.
 
V spoločnosti Amazon sa snažia mať k zamestnancom blízko a vytvoriť im priestor, do ktorého sa radi vracajú. A to aj aktivitami, ktoré priamo nesúvisia s pracovnými procesmi. „Kvôli opatreniam a situácii bola naša každoročná najväčšia letná akcia zrušená, a tak sme túto akciu pripravovali s o to väčším zápalom a nadšením. Pozitívna spätná väzba je pre nás najväčším zadosťučinením,“ povedala organizátorka Ivana Kudráčová. „Sme radi, že sme pre našich zamestnancov pripravili niečo nové a nevšedné i v čase obmedzení a bezpečnostných pravidiel,“ doplnil Radek Stegbauer, generálny riaditeľ Amazonu v Seredi.
Zážitok pri sledovaní filmov na plátne autokinaZážitok pri sledovaní filmov na plátne autokinaZážitok pri sledovaní filmov na plátne autokinaZážitok pri sledovaní filmov na plátne autokinaZážitok pri sledovaní filmov na plátne autokinaZážitok pri sledovaní filmov na plátne autokinaZážitok pri sledovaní filmov na plátne autokinaZážitok pri sledovaní filmov na plátne autokinaZážitok pri sledovaní filmov na plátne autokina