Prvý ročník OHY FESTu v Seredi

Prvý ročník OHY FESTu v Seredi

Udalosti a ľudia     Iveta Tóthová    
V Seredi sa v dňoch 28. a 29. augusta konal prvý ročník Punk, Oi, Ska, Harcore, Crust festivalu OHY FEST 2020.
 
Fanúšikovia letných festivalov a neviazanej zábavy si dva dni plné tvrdej muziky náležite užili.  Svoje skladby odohrali skupiny ako GODNOISE, BARBAR PUNK, CENZÚRA, ADACTA, ROZPOR, RUMASKA a iné. Už tradične sa takéto festivaly konajú v campingu, kde sú na takýto druh podujatia ideálne podmienky. Keďže sa festival konal počas dvoch dní, v areáli mali návštevníci možnosť prenocovať v stanoch. 
 
Aj keď takýto druh muziky nie je po vôli každého, aj tento žáner hudby má svojich priaznivcov. Tvrdú muziku mnoho ľudí dokonca za muziku vůbec nepovažuje, ale i tá má svojich fanúšikov. Niektorí sú už označovaní ako skalní fanúšikovia a na akcie chodia po celom Slovensku.
 
Prvý ročník OHY FESTu v SerediPrvý ročník OHY FESTu v SerediPrvý ročník OHY FESTu v SerediPrvý ročník OHY FESTu v SerediPrvý ročník OHY FESTu v SerediPrvý ročník OHY FESTu v SerediPrvý ročník OHY FESTu v SerediPrvý ročník OHY FESTu v SerediPrvý ročník OHY FESTu v SerediPrvý ročník OHY FESTu v SerediPrvý ročník OHY FESTu v SerediPrvý ročník OHY FESTu v SerediPrvý ročník OHY FESTu v SerediPrvý ročník OHY FESTu v SerediPrvý ročník OHY FESTu v SerediPrvý ročník OHY FESTu v SerediPrvý ročník OHY FESTu v SerediPrvý ročník OHY FESTu v SerediPrvý ročník OHY FESTu v SerediPrvý ročník OHY FESTu v SerediPrvý ročník OHY FESTu v SerediPrvý ročník OHY FESTu v SerediPrvý ročník OHY FESTu v SerediPrvý ročník OHY FESTu v SerediPrvý ročník OHY FESTu v SerediPrvý ročník OHY FESTu v Seredi