V akcii „ŠPANIEL“ udreli kriminalisti na seredský drogový brloh

V akcii „ŠPANIEL“ udreli kriminalisti na seredský drogový brloh

Bezpečnosť     Iveta Tóthová    
Policajti opäť zasahovali v Seredi. Počas utorkovej protidrogovej razie pod krycím názvom "Španiel" zaistili drogy a obvinili niekoľko osôb.
 
Ako informovalo KR OZ v Trnave , kriminalisti zadržali pri akcii sedem podozrivých a vykonali viacero domových prehliadok a prehliadok motorových vozidiel. Zaistili kryštalický materiál s obsahom metamfetamínu na väčšie množstvo dávok, peniaze a komunikačnú techniku.
 
"Po vyhodnotení všetkých dôkazov vyšetrovateľ obvinil päť osôb z drogovej trestnej činnosti, z toho jednu z obzvlášť závažného zločinu. Zároveň spracoval podnet na ich vzatie do väzby. Zvyšné dve osoby následne prepustili," informovala krajská polícia.

O vine a treste pre obvinených rozhodne súd. V prípade obzvlášť závažného drogového zločinu je trestná sadzba na 10 až 15 rokov.
V akcii „ŠPANIEL“ udreli kriminalisti na seredský drogový brlohV akcii „ŠPANIEL“ udreli kriminalisti na seredský drogový brlohV akcii „ŠPANIEL“ udreli kriminalisti na seredský drogový brlohV akcii „ŠPANIEL“ udreli kriminalisti na seredský drogový brlohV akcii „ŠPANIEL“ udreli kriminalisti na seredský drogový brlohV akcii „ŠPANIEL“ udreli kriminalisti na seredský drogový brlohV akcii „ŠPANIEL“ udreli kriminalisti na seredský drogový brlohV akcii „ŠPANIEL“ udreli kriminalisti na seredský drogový brloh