Petangový turnaj v Dennom centre pre seniorov

Petangový turnaj v Dennom centre pre seniorov

Udalosti a ľudia     Iveta Tóthová    
Petang je rekreačná i športová hra pre všetky vekové kategórie bez nutnosti fyzickej kondície. Stačí mať v sebe kúsok súťaživosti a chuť pobudnúť na čerstvom vzduchu. V Dennom centre pre seniorov sa počas mesiaca júl konal petangový turnaj, ktorý bol rozdelený na dve časti. 
 
Dňa 9. júla si zahrali turnaj ženy. Súťažiacim prialo aj krásne slnečné počasie a tak o vynikajúce výkony nebola núdza. Ocenené mohli byť ale iba prvé tri najlepšie hráčky. Na 1.mieste sa umiestnila  Helena Živojinová,  na 2.mieste  Mária Krivosudská a na 3.mieste Janka Takáčová.
 
 
Muži si zmerali sily 16. júla.  V turnaji získal 1.miesto Ferdinand Benedikt,  na 2.mieste sa umiestnil Ján Cehlárik, a na 3.mieste skončil Jozef Široký.
 
 
Petangový turnaj v Dennom centre pre seniorovPetangový turnaj v Dennom centre pre seniorovPetangový turnaj v Dennom centre pre seniorovPetangový turnaj v Dennom centre pre seniorovPetangový turnaj v Dennom centre pre seniorovPetangový turnaj v Dennom centre pre seniorovPetangový turnaj v Dennom centre pre seniorovPetangový turnaj v Dennom centre pre seniorovPetangový turnaj v Dennom centre pre seniorovPetangový turnaj v Dennom centre pre seniorovPetangový turnaj v Dennom centre pre seniorovPetangový turnaj v Dennom centre pre seniorovPetangový turnaj v Dennom centre pre seniorovPetangový turnaj v Dennom centre pre seniorovPetangový turnaj v Dennom centre pre seniorovPetangový turnaj v Dennom centre pre seniorov