Speváčka, ktorá navždy zostane v srdciach seredských seniorov

Speváčka, ktorá navždy zostane v srdciach seredských seniorov

Udalosti a ľudia     Iveta Tóthová    
Verejnosť dnes šokovala správa o úmrtí manželky speváka Otta Weitera - Andrey Fischer.  Bola to veľmi príjemná, milá a sympatická speváčka, ktorá spolu s manželom rozdávala radosť v podobe piesní.  V roku 2018 vystúpili aj v Dome kultúry v SEREDI na podujatí Ďakujeme Vám, ktoré bolo venované seniorom pri príležitosti Októbra-mesiaca úcty k starším.  A hoci v našom meste vystupuje mnoho spevákov, Andrejka bola výnimočná svojou skromnosťou a bezprostrednosťou. Spolu s manželom nielen spievali ale so seniormi aj tancovali a rozprávali sa. Obaja boli skvelí a všetkých výborne pobavili.
 
Žiaľ už spolu nikdy na jednom pódiu stáť nebudú
 
Andrejka si získala srdcia seredského publika a aj preto si zaslúži malú spomienku v podobe vyhotoveného videa a fotografií práve zo spomínaného podujatia.
 
Speváčka zomrela náhle v spánku vo veku 47 rokov.
Odpočívajte v pokoji Andrejka ! 
 
Speváčka, ktorá navždy zostane v srdciach seredských seniorovSpeváčka, ktorá navždy zostane v srdciach seredských seniorovSpeváčka, ktorá navždy zostane v srdciach seredských seniorovSpeváčka, ktorá navždy zostane v srdciach seredských seniorovSpeváčka, ktorá navždy zostane v srdciach seredských seniorovSpeváčka, ktorá navždy zostane v srdciach seredských seniorovSpeváčka, ktorá navždy zostane v srdciach seredských seniorovSpeváčka, ktorá navždy zostane v srdciach seredských seniorovSpeváčka, ktorá navždy zostane v srdciach seredských seniorov