Napolitánky od I.D.C. holding pre deti aj seniorov

Napolitánky od I.D.C. holding pre deti aj seniorov

Udalosti a ľudia     Iveta Tóthová    
I.D.C. holding podporilo seniorov a deti v  meste svojimi výrobkami. Napolitánky z nášho mesta netreba asi nikomu zvlášť predstavovať. Mesto Sereď v spolupráci s I.D.C. Holding rozdalo deťom napolitánky do škôl, škôlok, detského domova, seniorom do Denného centra pre seniorov, do Domova dôchodcov a DOmova sociálnch služieb a takisto napolitánky zo Serede dostanú detičky na akcii Chyťme sa za ruky v Galante.
 
Primátor mesta Martin Tomčányi vyjadril poďakovanie riaditeľovi  p. Buchov, p. Pápayovej a p. Smerigovej so spolupracovníkmi: "Je pekné, keď sa ľudia dokážu pre dobrú vec spojiť. Spojenie mesta a I.D.C. má už svoju históriu a ja si dovolím za túto nadštandardnú spoluprácu všetkým srdečne poďakovať."
Napolitánky od I.D.C. holding pre deti aj seniorovNapolitánky od I.D.C. holding pre deti aj seniorovNapolitánky od I.D.C. holding pre deti aj seniorovNapolitánky od I.D.C. holding pre deti aj seniorovNapolitánky od I.D.C. holding pre deti aj seniorovNapolitánky od I.D.C. holding pre deti aj seniorovNapolitánky od I.D.C. holding pre deti aj seniorov