Stále sa nájdu ľudia, ktorí si mýlia prírodu so smetiskom

Stále sa nájdu ľudia, ktorí si mýlia prírodu so smetiskom

Životné prostredie a príroda     Iveta Tóthová    
Máloktoré mesto sa môže pochváliť prírodou, akú máme v okolí Serede. A tak ako mnoho ľudí hovorí, že si túto prírodu musíme chrániť, tak je mnoho ľudí, ktorí ju zároveň ničia.  S kľudným svedomím nechávajú po sebe v prírode neporiadok a je im úplne jedno, že odpadky musia po nich vyzbierať dobrovoľníci, ktorým záleží na životnom prostredí.
 
Na jedno takéto "smetisko" v okolí skateboardovej dráhy upozornilo aj bistro Raketa.  V trávnatej časti pri Váhu niekto zanechal odpadky aj napriek tomu, že sa tu nachádzajú odpadkové koše. Vzhľadom na nerešpektovanie dodržiavania čistoty, bistro Raketa po dohode s mestom, lavičky z nábrežia odstránilo. Po renovácii lavičiek budú síce na miesto vrátené, no miesto už bude monitorované.
 
Viac ako text Vám ale napovedia priložené fotografie.
Stále sa nájdu ľudia, ktorí si mýlia prírodu so smetiskomStále sa nájdu ľudia, ktorí si mýlia prírodu so smetiskomStále sa nájdu ľudia, ktorí si mýlia prírodu so smetiskomStále sa nájdu ľudia, ktorí si mýlia prírodu so smetiskomStále sa nájdu ľudia, ktorí si mýlia prírodu so smetiskomStále sa nájdu ľudia, ktorí si mýlia prírodu so smetiskomStále sa nájdu ľudia, ktorí si mýlia prírodu so smetiskomStále sa nájdu ľudia, ktorí si mýlia prírodu so smetiskomStále sa nájdu ľudia, ktorí si mýlia prírodu so smetiskomStále sa nájdu ľudia, ktorí si mýlia prírodu so smetiskomStále sa nájdu ľudia, ktorí si mýlia prírodu so smetiskomStále sa nájdu ľudia, ktorí si mýlia prírodu so smetiskomStále sa nájdu ľudia, ktorí si mýlia prírodu so smetiskom