Kvetinové pyramídy aj tento rok ozdobili Námestie slobody

Kvetinové pyramídy aj tento rok ozdobili Námestie slobody

Životné prostredie a príroda     Iveta Tóthová    
Minulý rok bola na Námestie slobody nainštalovaná atraktívna kvetinová pyramída. Ako sme Vás už v tom období informovali, pyramída je vyrobená z recyklovateľného materiálu. Je odolná proti nárazom aj UV žiareniu. Je trvanlivá a použiteľná aj na niekoľko rokov. Hrou kvetov a rastlín, ktoré sa môžu do pyramídy zasadiť, je možné vytvoriť nekonečné farebné kreácie.
 
 
Keďže sa táto kvetinová ozdoba námestia obyvateľom páčila, mesto tento rok zakúpilo ešte jednu takúto pyramídu. Obidve boli osadené neďaleko fontány a zmes rôznofarebných muškátov na tomto mieste vytvára príjemné prostredie a poskytuje krásny pohľad okoloidúcim.
Kvetinové pyramídy aj tento rok ozdobili Námestie slobodyKvetinové pyramídy aj tento rok ozdobili Námestie slobodyKvetinové pyramídy aj tento rok ozdobili Námestie slobodyKvetinové pyramídy aj tento rok ozdobili Námestie slobodyKvetinové pyramídy aj tento rok ozdobili Námestie slobodyKvetinové pyramídy aj tento rok ozdobili Námestie slobodyKvetinové pyramídy aj tento rok ozdobili Námestie slobody