Fragile, Horkýže Slíže a Buty už o niekoľko dní odohrajú v Seredi pandemické koncerty

Fragile, Horkýže Slíže a Buty už o niekoľko dní odohrajú v Seredi pandemické koncerty

Kultúra a divadlo     Iveta Tóthová    
NIGHTS IN THE MUSEUM aj tak možno nazvať cyklus exkluzívnych koncertov, ktoré sa toto leto uskutočnia pod hviezdnou oblohou v priestoroch múzejnej záhrady obklopenej nádhernou zeleňou a dýchajúcej  históriou . Do Serede zavíta skupina Fragile, Horkýže Slíže aj Buty. Riaditeľ Domu kultúry v Seredi dodáva: "Punc exkluzivity celému projektu dodáva kapacita 99 návštevníkov, možnosť ochutnať kvalitné vínko a prehliadka expozícií múzea v cene. Múzejná  záhrada Je prirodzeným pokračovaním muzeálnych expozícií na nádvorí múzea. Nachádza sa tam exteriérová expozícia zaniknutého stredovekého kostola zo 14. storočia, ktorý sa viaže k vzniku mesta Sereď. Prezentovaný je jeden z viacerých oporných pilierov svätyne kostola, ktorý bol zakonzervovaný. Vedľa novoveká farská studňa s hladinou vody v hĺbke 6,5 m. V záhrade sú tiež vystavené zaujímavé kamenné artefakty a galéria vzácnych tehál z rôznych období."
 
Vokálna skupina FRAGILE odohrá svoj koncert v múzejnej záhrade v sobotu 20. júna 2020 o 20:30 hodine. Koncert  je v súlade s pandemickými opatreniami Slovenskej republiky a s 99 miestami na sedenie. Cena vstupného je 39,- eur. Vstupenky si môžete zakúpiť kliknutím na tento odkaz.
 
 
Skupina Horkýže Slíže bude v múzejnej záhrade koncertovať v piatok 26. júna 2020 o 20:30 hodine. Opäť bude k dispozícii iba 99 miest na sedenie. Cena vstupného je 69,- eur, čo je síce vysoká čiastka, no diváci musia pochopiť že na daný koncert sa v minulosti skladalo 1000 a viac ľudí, pričom dnes sa nato skladajú iba v obmedzenom počte. Vstupenky si môžete kúpiť kliknutím na tento odkaz.
 
 
Skupina Buty do Serede zavíta vo štvrtok  9. júla 2020 o 20:30 hodine. Kultová kapela zahrá staré aj nové hity pre 99 ľudí na sedenie. Zažijete neopakovateľný pandemický koncert s počtom ľudí ako na začiatku ich kariéry v 90tých rokoch. Cena vstupenky je 49,- eur a môžete si ich zakúpiť na tomto odkaze.
 
 
Fragile, Horkýže Slíže a Buty už o niekoľko dní odohrajú v Seredi pandemické koncertyFragile, Horkýže Slíže a Buty už o niekoľko dní odohrajú v Seredi pandemické koncertyFragile, Horkýže Slíže a Buty už o niekoľko dní odohrajú v Seredi pandemické koncertyFragile, Horkýže Slíže a Buty už o niekoľko dní odohrajú v Seredi pandemické koncerty