Pozvánka na netradičnú oslavu Dňa detí v Seredi - čaká Vás prechádzka s maskotmi

Pozvánka na netradičnú oslavu Dňa detí v Seredi - čaká Vás prechádzka s maskotmi

Udalosti a ľudia     Iveta Tóthová    
Už o týždeň tu máme Deň detí.  V každom meste či obci sa o takomto čase konajú rôzne oslavy. Minulý rok sa v našom meste konal Deň detí v kasárňach Ženijného práporu,  oslavu zorganizoval Mama klub aj Afrikola. V tento deň aj kino Nova premietalo rozprávku detským divákom a ich rodičom zdarma. Tento rok sa z dôvodu nariadení súvisiacich s pandémiou hromadné oslavy Dňa detí konať pravdepodobne nebudú.
 
Klaudia Fenclová Vančová, ktorá usporadúva Párty s maskotmi  sa rozhodla tento deň seredským detičkám spestriť.  V pondelok 1. júna o 15:30 hodine organizuje  prechádzku maskotov  mestom Sereď. Na deti sa tešia Spiderman, Minnie a Mickey, Elza i Olaf.
 
 
Začiatok prechádzky maskotov bude pred veľkou Jednotou. Maskoti sa budú prechádzať smerom k parku na Námestí slobody. Kto má záujem, môže sa s postavičkami odfotografovať.
 
UPOZORNENIE:  povinne musia všetci dodržiavať všetky nariadenia (rúško, odstupy, disciplina) .V prípade nepriaznivého počasia sa prechádzka maskotov konať NEBUDE.
Pozvánka na netradičnú oslavu Dňa detí v Seredi - čaká Vás prechádzka s maskotmiPozvánka na netradičnú oslavu Dňa detí v Seredi - čaká Vás prechádzka s maskotmiPozvánka na netradičnú oslavu Dňa detí v Seredi - čaká Vás prechádzka s maskotmi