Seredskí futbalisti sa vzdali odmien, aby pomohli klubu

Seredskí futbalisti sa vzdali odmien, aby pomohli klubu

Šport     Iveta Tóthová    
V čase koronakrízy hráči aj členovia realizačného tímu účastníka futbalovej Fortuna ligy ŠKF ICLINIC Sereď ukázali svoju spolupatričnosť a oddanosť klubu.  Všetci si obrovoľne znížili svoje odmeny a predmetnú časť peňazí zaslali späť klubu formou finančného daru. 
 
Ako sa píše na webovej stránke ŠKF ICLINIC o futbalovom klube v Seredi sa hovorí ako o rodinnom klube, ktorý funguje na základe spolupatričnosti,  vzájomného rešpektu a úcty medzi všetkými, ktorí v klube pôsobia.

„Hráčom sme vyplatili odmeny v plnej výške a pri rokovaniach sme hovorili spoločne s hráčmi o problémoch, ktoré nás čakajú. Ich postoj nás všetkých veľmi príjemne prekvapil. My sa snažíme v klube pracovať tzv. „familiárnym štýlom“ a nepochybne aj takéto kroky prispievajú k tomu, aby sme prežili toto ťažké obdobie. Veľmi ma potešil aj postoj zahraničných hráčov, ktorí sa takto rozhodli podporiť klub, v ktorom sú len krátku dobu. Chcel by som sa touto cestou aj v mene členov predstavenstva POĎAKOVAŤ všetkým za tento postoj.“ konštatoval Miroslav Bucha spolumajiteľ klubu ŠKF iClinic Sereď.
 
Najskúsenejší hráč Ľubomír Michalík : „Každý z hráčov pozorne sledoval a vnímal situáciu okolo pandémie aj mimo futbalu v civilnom živote. Postoj hráčov bol jasný a rozhodli sme sa pre tento krok ako podporu klubu za ktorý hráme.“
 

 
 
 
 
Seredskí futbalisti sa vzdali odmien, aby pomohli klubu