Príprava hráčky TK Sereď Lucii Krivosudskej v Tenisovej akadémii AKADÉMII JC FERRERO

Príprava hráčky TK Sereď Lucii Krivosudskej v Tenisovej akadémii AKADÉMII JC FERRERO

Šport     O.Z. TK Sereď    
V aktuálnom zložitom období sa Lucia pripravuje v tenisovej akadémii JC Ferrero
v Španielsku a to v spoločnosti 40 hráčov a hráčok z celého sveta plus pod vedením špičkových trénerov ako napr. Samuel Lopez - tréner Carreňa-Bustu.
 
Športová akadémia JC Ferrero - Equelite, ktorá sa nachádza vo Villene (Alicante), je jednou z najlepších tenisových akadémii na svete s 20 kurtami všetkých povrchov a veľkým počtom ďalších zariadení na športovanie (posilňovňa, futbalové ihrisko, bazény,...). Akadémia,
v ktorej hráči žijú a študujú, ponúka hráčom všetkých kategórií veľké množstvo programov
a turnajov.
Medzi aktívnych profesionálov, ktorí si vybrali túto akadémiu ako svoje tréningové centrum patria hráči ako Pablo Carreno-Busta (ATP pozícia 25.), Roberto Bautista Agut (ATP 12.), či aktuálne obrovská tenisová nádej - iba 16 ročný Carlos Alcaraz (ATP 316).
 
Veríme, že Luckin pobyt v tejto spoločnosti, (ktorý sa neočakávane predĺžil až na 3 mesiace), pomôže v jej ďalšom tenisovom napredovaní.
Držíme palce a prajeme šťastný návrat domov :)
Príprava hráčky TK Sereď Lucii Krivosudskej v Tenisovej akadémii AKADÉMII JC FERRERO Príprava hráčky TK Sereď Lucii Krivosudskej v Tenisovej akadémii AKADÉMII JC FERRERO Príprava hráčky TK Sereď Lucii Krivosudskej v Tenisovej akadémii AKADÉMII JC FERRERO Príprava hráčky TK Sereď Lucii Krivosudskej v Tenisovej akadémii AKADÉMII JC FERRERO