ŠKF Sereď sa opäť rozrastá

ŠKF Sereď sa opäť rozrastá

Šport     ŠKF Sereď - akadémia    
Aj v čase, kedy sa celý svet spomalil a rieši sa korona kríza vám prinášame dobré správy. Okrem toho, že sme sa konečne vrátili na trávnik a v obmedzenom režime si naši futbalisti opäť užívajú pocity z dobrého tréningu, máme zopár noviniek, s ktorými sa chceme podeliť.
ROZRASTÁME SA.... a nemyslíme tým len tehotné priateľky našich hráčov, myslíme tým nové skupiny, ktoré od 1.júna začínajú s pravidelnými tréningami. Kategórie U12 a U14 nám v ŠKF Sereď veľmi chýbali. Teší nás záujem vychádzajúcich mladých hviezd, ako aj to, že im môžeme vytvoriť výborné podmienky na rozvíjanie  ich futbalového talentu. Zaručujeme vám, že o tieto kategórie bude dobre postarané.  Okrem profesionálneho prístupu, výborných trénerov a kvalitných pomôcok im ponúkame aj niečo, čo sa lúpiť nedá - dobrú atmosféru na každom tréningu a možnosť rásť.
V prípade záujmu o doplnenie kategórie U12 ,U14 alebo našich iných kategórií vašimi mladými futbalistami nás neváhajte kontaktovať. Stále máme zopár voľných miest a veľa chuti im odovzdať všetko, čo vieme.
A na záver ešte jedno tajomstvo – plánujeme toho ešte oveľa viac. Napríklad také dievčenské žiačske družstvo. Čo by ste na to povedali? Ak bude záujem zo strany od vás, našich verných fanúšikov a zo strany mladých talentovaných dievčat, určite sa do toho pustíme.
Tak zostaňte s nami a dozviete sa viac :)
To my sme SEREĎ
ŠKF Sereď sa opäť rozrastá