Trhovisko v našom meste opäť ožilo

Trhovisko v našom meste opäť ožilo

Udalosti a ľudia     Iveta Tóthová    
Dňa 2. mája sa po dlhšej dobe v Seredi otvorilo trhovisko. Predávajúci aj návštevníci musia ale dodržiavať prísne opatrenia. Okrem toho ako je nosenie rúšok, rukavíc alebo dezinfekcia rúk, je asi najväčším obmedzením to, že pohyb na trhovisku medzi stánkami môže byť len jednosmerný. To znamená, že v čase prevádzky je na trhovisko iba jeden vstup a jeden výstup. Ľudia tak musia  prejsť okolo všetkých stánkov za radom a pohybovať sa v jednom smere. Dodržiavanie bezpečnostných rozostupov je samozrejmosťou. Zároveň je počas otvorenia trhoviska je zákaz konzumácie potravín.
 
 
Všetky opatrenia sú vyznačené na informačnom panely hneď pri vchode a platia do odvolania. Na poriadokpri otváraní dohliadali aj príslušníci mestskej polície.
 
Od rána na trhovisko prichádzali desiatky návštevníkov. Sortiment bol pestrý. V ponuke dominovali priesady rajčín, paprík, zeleru a ďalších druhov zeleniny, kúpiť sa dali aj sadenice kvetov. Kto má chuť, mohol si zakúpiť aj čerstvé rajčiny, reďkovky, cibuľky či uhorky.
 
Trhovisko bude otvorené vždy v utorok a štvrtok od 7:00 do 13:00 hodiny a v sobotu od 6:00 do 12:00 hodiny.
 
 
Trhovisko v našom meste opäť ožiloTrhovisko v našom meste opäť ožiloTrhovisko v našom meste opäť ožiloTrhovisko v našom meste opäť ožiloTrhovisko v našom meste opäť ožiloTrhovisko v našom meste opäť ožiloTrhovisko v našom meste opäť ožiloTrhovisko v našom meste opäť ožiloTrhovisko v našom meste opäť ožiloTrhovisko v našom meste opäť ožiloTrhovisko v našom meste opäť ožiloTrhovisko v našom meste opäť ožiloTrhovisko v našom meste opäť ožiloTrhovisko v našom meste opäť ožiloTrhovisko v našom meste opäť ožiloTrhovisko v našom meste opäť ožiloTrhovisko v našom meste opäť ožiloTrhovisko v našom meste opäť ožiloTrhovisko v našom meste opäť ožiloTrhovisko v našom meste opäť ožiloTrhovisko v našom meste opäť ožiloTrhovisko v našom meste opäť ožiloTrhovisko v našom meste opäť ožiloTrhovisko v našom meste opäť ožiloTrhovisko v našom meste opäť ožiloTrhovisko v našom meste opäť ožiloTrhovisko v našom meste opäť ožiloTrhovisko v našom meste opäť ožiloTrhovisko v našom meste opäť ožiloTrhovisko v našom meste opäť ožiloTrhovisko v našom meste opäť ožiloTrhovisko v našom meste opäť ožiloTrhovisko v našom meste opäť ožiloTrhovisko v našom meste opäť ožiloTrhovisko v našom meste opäť ožiloTrhovisko v našom meste opäť ožiloTrhovisko v našom meste opäť ožilo