Seredčania pomohli rodine v zlej situácii

Seredčania pomohli rodine v zlej situácii

Udalosti a ľudia     Iveta Tóthová    
Pandémia vo svete zapríčinila, že sa mnohé rodiny ocitli na prahu chudoby. V zlej finančnej situácii sú aj mnohé rodiny v našom meste.
 
Jedna z takýchto rodín sa tiež ocitla v zlých životných podmienkach  a preto boli nútení obrátiť sa  s prosbou o pomoc na mesto Sereď. Mamička je na materskej dovolenke so synom a otec prišiel v dôsledku korona krízy o prácu.  Rodinu si pod patronát zobrala poslankyňa Pavlína Karmažínová.  Stačilo pár viet na sociálnej sieti a ochotní ľudia okamžite ponúkali potraviny,  ovocie, drogériu, oblečenie, dokonca napečený chlebík či vianočku.
 
 
Pavlína Karmažínová takú vlnu solidarity nečakala a bola z ochoty ľudí dojatá. Všetky dary vyzbierala a osobne odovzdala mladej mamičke. Tá za ponúknutú pomoc srdečne ďakuje. Seredčania opäť  ukázali, že ak je to potrebné vedia sa spojiť a pomôcť ľuďom v núdzi.
 
 
 
Seredčania pomohli rodine v zlej situáciiSeredčania pomohli rodine v zlej situáciiSeredčania pomohli rodine v zlej situáciiSeredčania pomohli rodine v zlej situáciiSeredčania pomohli rodine v zlej situáciiSeredčania pomohli rodine v zlej situáciiSeredčania pomohli rodine v zlej situáciiSeredčania pomohli rodine v zlej situáciiSeredčania pomohli rodine v zlej situáciiSeredčania pomohli rodine v zlej situácii