Vyhliadková lavička v campingu terčom krádeže - primátor vyzýva páchateľov, aby sa prihlásili. Inak vypíše odmenu 100€ za ich odhalenie

Vyhliadková lavička v campingu terčom krádeže - primátor vyzýva páchateľov, aby sa prihlásili. Inak vypíše odmenu 100€ za ich odhalenie

Životné prostredie a príroda     Iveta Tóthová    
Vyhliadková lavička v kempingu bola obľúbeným miestom na oddych. Osadená do tesnej blízkosti Váhu bola v septembri 2018.  Niekto sa ale rozhodol, že sa mu lavička zíde doma a  že ju v noci z piatka  17. na sobotu 18. apríla jednoducho ukradne. Drzosť a odvaha zlodejov proste nepozná hranice. Vďaka všímavému občanovi Michalovi Škrabákovi, ktorý zbadal, že lavička je už pripravená na odvoz, sa krádeži podarilo zabrániť.  Michal lavičku dočasne uschoval, bude opravená a osadená späť na svoje miesto.
 
 
ĎALŠIE INFORMÁCIE K "TAKMER" UKRADNUTEJ LAVIČKE V CAMPINGU. PRIMÁTOR VYZÝVA TÝCH ČO JU VYKOPALI, ABY SA PRIHLÁSILI, V OPAČNOM PRÍPADE VYPISUJE ODMENU 100€ ZA INFO O PÁCHATEĽOCH.
 
CITUJEME SLOVÁ PRIMÁTORA TOMČÁNYIHO:
 
❗️ Zo štvrtku na piatok v noci ktosi masívnu, agátovú lavičku, ktorá slúžila všetkým vykopal. Bola asi o 200 metrov ďalej - pri cestičke. Už len naložiť a skončila by u niekoho v záhrade. Vďaka telefonátu všímavého obyvateľa Michala, bola na miesto privolaná hliadka. Lavička ukradnúť nestihli.
 
Dovolím si požiadať tých, ktorí ju vykopali, aby sa ozvali na t.č. 0905 601174 - primátor, a dohodneme sa ako gentlemani. Dostanú šancu osadiť lavičku späť a osadia ešte jednu navyše. Tým bude vec vyriešená. Máte moje slovo. Čakám do piatku 24.4.2020.

Keď sa dotyční nezachovajú ako chlapi, vypisujem odmenu 100 eur za informácie vedúce k páchateľom, so všetkým čo súvisí s poškodzovaním cudzej veci. Určite si niekto spomenie na partiu, ktorá vo veľkom žúrovala v tejto časti v noci zo štvrtka 16. na piatok 17.
 
Informácie môžete volať aj na č. 159
 
Výhliadková lavička v campingu terčom krádežeVýhliadková lavička v campingu terčom krádežeVýhliadková lavička v campingu terčom krádežeVýhliadková lavička v campingu terčom krádežeVýhliadková lavička v campingu terčom krádežeVýhliadková lavička v campingu terčom krádežeVýhliadková lavička v campingu terčom krádeže