Po Seredi a okolí prevážal drogy

Po Seredi a okolí prevážal drogy

Bezpečnosť     Iveta Tóthová    
Policajti pracovali s informáciou, že na aute BMW sa majú po Seredi a v okolí Galanty prevážať drogy a to hlavne kokaín a pervitín. Policajná akcia, ktorú policajti vykonali začiatkom marca za pomoci kukláčov na čerpacej stanici pri R1, to potvrdila. Podľa KR PZ v Trnave v  aute našli vyše 700 dávok pervitínu a viac ako 8 800,- eur v hotovosti. Muž prevážal drogy iba v puzdre od okuliarov a druhú časť mal uloženú v odkladacom priestore, v tzv. lakťovej opierke.
Pri lustrácii policajti navyše zistili, že po 48 ročnom mužovi z Nitry je vyhlásené nielen celoštátne pátranie, ale ho hľadajú aj v databázach Sirene a v celom Schengenskom priestore. Policajti ho po vykonaní potrebných úkonov ihneď previezli do výkonu trestu, pre podvody.
 
Vyšetrovateľka ho na základe dôkazov a výsledkov z expertízneho skúmania obvinila zo zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držanie a obchodovanie s nimi.
Po Seredi a okolí  prevážal drogyPo Seredi a okolí  prevážal drogyPo Seredi a okolí  prevážal drogyPo Seredi a okolí  prevážal drogyPo Seredi a okolí  prevážal drogy