Skvelý nápad Marcela Dániho online spojiť Seredčanov

Skvelý nápad Marcela Dániho online spojiť Seredčanov

Udalosti a ľudia     Iveta Tóthová    
Prísne opatrenia vlády SR z dôvodu širenia sa koronavírusu sa dotkli každého z nás. Neľahká situácia nás, mimo iného, núti opúšťať domovy len v nevyhnutných prípadoch.
 
DJ Marcel prišiel v nedeľu večer so skvelou myšlienkou: v jeden čas - na jednom mieste online spojiť Seredčanov.
 
Cieľom bolo spríjemniť ľuďom nedeľný večer a po niekoľkých dňoch plných negatívnych správ priniesť do domovov pohodu a zábavu. Na svojom facebooku spustil online prenos a na želanie live hral všetkým, ktorí si o konkrétnu skladbu zažiadali. Na takomto online prenose je super to, že ľudia navzájom vidia, kto je prihlásení a môžu si zároveň písať odkazy.
 
Myšlienka sa stretla s obrovskou odozvou a online DJ Marcela sledovali nielen Seredčania ale aj jeho fanúšikovia z mnohých miest a obcí. Dokonca z Alžírska, Nemecka či Anglicka. Ľudia si nechali zahrať skladby nielen pre seba ale aj pre lekárov a sestričky, pre príslušníkov polície, predavačky, pre kolegov v práci, pre rodičov, pre svoje lásky či susedov. Všetci ocenili snahu, ochotu a skvelý nápad DJ Marcela.
 
Skvelý nápad Marcela Dániho online spojiť Seredčanov Skvelý nápad Marcela Dániho online spojiť Seredčanov Skvelý nápad Marcela Dániho online spojiť Seredčanov Skvelý nápad Marcela Dániho online spojiť Seredčanov Skvelý nápad Marcela Dániho online spojiť Seredčanov