Divadlo Kozliatka a vlk

Divadlo Kozliatka a vlk

Školstvo a vzdelávanie     Zuzana Kuciaková    
Divadelné predstavenia sú na našej škole vo veľkej obľube. Preto sa žiaci 1. stupňa našej školy vybrali na divadelné predstavenie Kozliatka a vlk do divadla Nová scéna v Bratislave.
           Nechýbal v ňom známy príbeh o mame koze, o neposlušných kozliatkach a hlúpom vlkovi, humor, pesničky, poučenie a to všetko v novom šate - autorskom spracovaní ľudovej rozprávky. Aj tento veselý i napínavý príbeh sa skončil dobre, tak ako v každej poriadnej rozprávke - vĺčkovi cvakli zuby naprázdno. Celou rozprávkou nás sprevádzal starý Kapor – dedo Dušan – ako ujo Rozprávač s milým kaprom Šupinkom.  Túto veselú rozprávku s pesničkami od hereckej rodiny Kaprálikovcov si zamilujú malí i veľkí.                                                                                                      
           Divadelné predstavenie sa deťom veľmi páčilo.
Divadlo Kozliatka a vlkDivadlo Kozliatka a vlkDivadlo Kozliatka a vlkDivadlo Kozliatka a vlkDivadlo Kozliatka a vlk