ICE Players Sereď: Remíza proti Nitre

Šport     Samuel Krivosudský
V stredu 20.11.2019 privítali seredskí florbalisti ŠK ICE Players Sereď na domácej palubovke súpera spod Zobora ŠK Slávia SPU DFA Nitra. V tomto zápase mužstvá súperili hlavne o druhú priečku tabuľky a tak sa mali priaznivci tohto športu na čo tešiť.
ŠK Slávia SPU DFA Nitra : ŠK ICE Players Sereď  3:3 (1:2; 0:1; 2:0)
Obe mužstvá do zápasu vstúpili zodpovedne a bojovalo sa doslova o každý centimeter ihriska. Šance na ohrozenie bránky si postupne vypracovávali obe mužstvá a boli to práve hráči Nitry, ktorým sa podarilo vstreliť úvodný gól zápasu a ísť tak do vedenia 1:0. Sereď s odpoveďou však dlho neváhala a po góloch Ungvarského a Matušku vyhrala prvú tretinu 1:2.
Druhé dejstvo sa nieslo v podobnom duchu, množstvo osobných súbojov a streleckých pokusov, ktoré však buď končili na dobre chytajúcich brankároch alebo mimo bránky. Dlhšiu dobu sme tak mohli sledovať veľmi vyrovnaný priebeh zápasu. Na konci druhej tretiny však presne mieril Jakubek a poslal tak Sereď do dvojgólového vedenia.
V záverečnej tretine sa Sereď hneď v úvode previnila nedovoleným bránením a dala tak súperovi možnosť zahrať si presilovú hru, ktorú hráči Nitry využili a tak znížili na 2:3. O pár minút neskôr súper zachytil zbytočnú prihrávku naslepo a išiel tak do samostatného úniku, ktorý dokázal premeniť a vyrovnať tak stav stretnutia. Aj keď sa obe mužstvá snažili strhnúť vedenie na svoju stranu, rozhodujúci gól už do záverečného hvizdu nepadol a tak sa zápas skončil nerozhodne 3:3.
Góly a asistencie Sereď: Michael Ungvarský (Roman Matuška), Roman Matuška(Peter Janda), Patrik Jakubek(Lukáš Matušica)
ICE Players Sereď: Remíza proti NitreICE Players Sereď: Remíza proti NitreICE Players Sereď: Remíza proti NitreICE Players Sereď: Remíza proti NitreICE Players Sereď: Remíza proti Nitre