ICE Players Sereď: Florbalisti na víťaznej vlne a zisk ďalších cenných bodov

Šport
V nedeľu 22.12.2019 vycestovali seredskí florbalisti na svoje ďalšie zápasy do neďalekej Nitry aby si postupne zmerali sily s tímami FBC Levice a FbO Sršne Prievidza.
ŠK ICE Players Sereď : FBC Levice  4:3 (2:0; 1:2; 1:1)
Sereď vstúpila do zápasu aktívne a už od úvodu si vytvárala šance, naopak súper pôsobil trochu zaspatým dojmom a bolo vidno trochu aj frustráciu v jeho zakončení. V polovici úvodného dejstva sa gólovo presadil Jakubek a poslal tak Sereď do vedenia 1:0. V druhom góle Serede mal prsty opäť ten istý hráč a v závere prvej tretiny tak navyšoval už na rozdiel dvoch gólov.
V druhej tretine sa zobudili aj hráči Levíc ktorým sa hneď v úvodných minútach podarilo znížiť na 2:1. Sereď naďalej pokračovala vo svojej hre a podarilo sa jej opäť odskočiť na rozdiel dvoch gólov zásluhou Jandu J. Zápas sa niesol vo veľmi horúcej atmosfére a bojovalo sa každý milimeter ihriska. V 33. minúte stretnutia prišlo opäť k zníženiu, kedy si Sereď nedokázala odpratať loptičku a hráča zo svojho pred bránkového priestoru. Stav po dvoch tretinách tak 3:2.
Posledná časť hry sa niesla v podobnom duchu ako predchádzajúce dve, množstvo tvrdých osobných súbojov, ale aj faulov zdobilo tento zápas. V 50. minúte stretnutia presnou strelou zvyšoval už na 4:2 ďalší z bratov Jandovcov. Levice sa snažili vyrovnať a často podkurovali obrane Serede. V 51. minúte dokonca vyostrená situácia skončila vylúčením hráčov na oboch stranách trestom 2+10 za nešportové správanie. Levice premenili nariadené trestné strieľanie a dotiahli sa tak na rozdiel jedného gólu, no Sereď si víťazstvo postrážila a vyhrala tak 4:3.
Góly a asistencie Sereď: Patrik Jakubek(Michael Ungvarský), Patrik Jakubek(Lukáš Matušica), Ján Janda(Jakub Fačkovec), Peter Janda(Patrik Jakubek)
FbO Sršne Prievidza : ŠK ICE Players Sereď  18:1 (0:3; 0:7; 1:8)
V tomto stretnutí jasne dominovali hráči Serede, bavili sa florbalom, čo sa podpísalo aj na konečnom výsledku. Sereď bola od začiatku aktívnejšia a vypracovávala si množstvo šancí, ktoré premieňala. Na výkone Prievidze sa podpísal asi aj heroický výkon v predchádzajúcom stretnutí a na tento zápas už im veľa síl nezostalo. Sereď plnila taktické pokyny trénera a v podstate všetko jej vychádzalo, mrzieť ju môže iba jediný inkasovaný gól, čím nezabezpečila svojmu brankárovi čisté konto.
Góly a asistencie Sereď: Lukáš Matušica (3+2), Samuel Haládik (1+1), Ondrej Balák (2+0), Martin Bulejko (2+1), Peter Janda (5+2), Michael Ungvarský (2+2), Jakub Fačkovec (1+2), Ján Janda (2+2)
ICE Players Sereď: Florbalisti na víťaznej vlne a zisk ďalších cenných bodovICE Players Sereď: Florbalisti na víťaznej vlne a zisk ďalších cenných bodovICE Players Sereď: Florbalisti na víťaznej vlne a zisk ďalších cenných bodovICE Players Sereď: Florbalisti na víťaznej vlne a zisk ďalších cenných bodov