Do Serede zavíta Mikuláš. A to dokonca niekoľkokrát!

Do Serede zavíta Mikuláš. A to dokonca niekoľkokrát!

Udalosti a ľudia     Iveta Tóthová    
Spoločnosť HUDRAM pozýva všetky poslušné detičky v piatok 6.decembra na 17:00 hodinu do divadelnej sály Domu kultúry v Seredi na rozprávku o Jankovi, ktorý celé dni len robil zle. Tešia sa na Vás aj veselí čerti a pripravené je aj stretnutie s Mikulášom.
 
Cena vstupného je 2,50 €  a lístky sú k dispozícii v DK Sereď (od tržnice) alebo v piatok od 10:00 priamo v divadelnej sále DK. Kapacita je obmedzená.
 
 
 
 
Rodinné centrum Mama klub už tradične pripravilo pre deti stretnutie s Mikulášom. Tešiť sa môžete na krátku interaktívnu rozprávku o Máši a jej šibalstvách a samozrejme na uja s bielou bradou Mikuláša, ktorý bude mať pre deti darčeky. Podujatie sa bude konať 4. decembra priamo v RC MAMA klube o 17:00 hodine.
 
Z kapacitných dôvodov je nutné si zakúpiť vopred vstupenku v sume 1,50 € a nahlásiť meno dieťaťa, bez zakúpenia vstupenky nebude možné sa podujatia zúčastniť. Vstupenky je možné zakúpiť každý pracovný deň od 7:00 - 16:00 hod v priestoroch Mama klubu  na Jesenského ulici.
 
No a Mikuláš navštívi Sereď aj v stredu 11.decembra o 17:00 hodine, kedy na Námestí slobody spoločne rozsivietime vianočný stromček a odštartujeme vianočné trhy.
 
 
 
Do Serede zavíta Mikuláš. A to dokonca niekoľkokrát!Do Serede zavíta Mikuláš. A to dokonca niekoľkokrát!Do Serede zavíta Mikuláš. A to dokonca niekoľkokrát!Do Serede zavíta Mikuláš. A to dokonca niekoľkokrát!