Katarínska veselica spojená so súťažou o najchutnejší pagáčik

Katarínska veselica spojená so súťažou o najchutnejší pagáčik

Udalosti a ľudia     Iveta Tóthová    
Už tradične sa koncom novembra v Dennom centre pre seniorov v Seredi koná Katarínska zábava, ktorá je spojená so súťažou o najchutnejší pagáčik. Tento rok sa do súťaže zapojilo 26 členiek klubu. O tom, ktorý pagáčik je najchutnejší rozhodovala trojčlenná porota. Medzi vzorkami boli pagáče zemiakové, syrové aj oškvarkové so sezamovou, makovou či mandľovou posýpkou.
 
Po dlhom ochutnávaní napokon porota rozhodla nasledovne:  1.miesto získala Ľudmila Mihalíková, 2.miesto Margita Dubanová a 3.miesto Anna Karelová. 
 
Seniorom do tanca počas popoludnia hrala skupina Naši, ktorá vždy dokáže navodiť tú správnu atmosféru. Denné centrum pre seniorov má za sebou ďalšie vydarené podujatie pre skôr narodených Seredčanov.
Katarínska veselica spojená so súťažou o najchutnejší pagáčikKatarínska veselica spojená so súťažou o najchutnejší pagáčikKatarínska veselica spojená so súťažou o najchutnejší pagáčikKatarínska veselica spojená so súťažou o najchutnejší pagáčikKatarínska veselica spojená so súťažou o najchutnejší pagáčikKatarínska veselica spojená so súťažou o najchutnejší pagáčikKatarínska veselica spojená so súťažou o najchutnejší pagáčikKatarínska veselica spojená so súťažou o najchutnejší pagáčikKatarínska veselica spojená so súťažou o najchutnejší pagáčikKatarínska veselica spojená so súťažou o najchutnejší pagáčikKatarínska veselica spojená so súťažou o najchutnejší pagáčikKatarínska veselica spojená so súťažou o najchutnejší pagáčikKatarínska veselica spojená so súťažou o najchutnejší pagáčikKatarínska veselica spojená so súťažou o najchutnejší pagáčikKatarínska veselica spojená so súťažou o najchutnejší pagáčikKatarínska veselica spojená so súťažou o najchutnejší pagáčikKatarínska veselica spojená so súťažou o najchutnejší pagáčikKatarínska veselica spojená so súťažou o najchutnejší pagáčik