Družstvá BK Lokomotíva Sereď odohrali ďalšie súťažné zápasy

Družstvá BK Lokomotíva Sereď odohrali ďalšie súťažné zápasy

Šport     Marianna Grillová    
Sobota 23.11.2019
Mladší žiaci U13
Zápas č. A26
BK Lokomotíva Sereď - BK Inter Bratislava čierni 50:79 (14:31, 26:37, 38:57)
Vranovič 14 (TH 3/2), Majerník 14, Hrubý 6, Kiss 6, Bombera 4 (2/2), Vranka 4, Écsi 0 (2/0). Trestné hody družstvo 7/4.
Zápas č. A29
BK Lokomotíva Sereď - BK Inter Bratislava čierni 69:64 (28:11,40:33, 47:47)
Vranovič 38 (TH 5/4), Majerník 13 (4/1), Kiss 8 (4/0), Vlkovič 4, Harčár 2, Vranka 2, Bombera 2, Mizerík 0 (2/0). Trestné hody družstvo 15/5.
Sokolovňa v Seredi zažila v sobotu krásnu, búrlivú, športovú atmosféru, so všetkým čo k tomu patrí a v druhom zápase mladších žiakov aj obrovské prekvapenie na úkor úradujúceho Majstra Slovenska. V tom prvom ešte domáci hráči umožnili výborne hrajúcim hosťom z Interu ukázať, prečo sú momentálne najlepším družstvom pod Tatrami, keď rozdiel bol hlavne v tom, že obidve družstvá dali možnosť v hre všetkým prítomným hráčom a tí bratislavskí mali viac skúseností. V tom druhom, domáci zúžili rotáciu, hneď od úvodu postavili to najlepšie čo v Seredi máme, čoho výsledkom bolo „nečakané“ vedenie 28:11. V druhej štvrtine sa hra vyrovnala a po tretej sa začínalo od znova. Vytrvalou bojovnosťou, maximálnym úsilím a troškou šťastia sme si v dramatickej koncovke podržali vedenie, aj vďaka výbornému výkonu Maťa Harčára, Jančiho Hrubého a nebrániteľného Miša Vranoviča. Výbornú prácu v zápase odviedli Tomáš Kiss a Jakub „Cipísek“ Vlkovič, ktorým výdatne asistoval Andrej Majerník. Pochvalu si však zaslúži celé družstvo, za prvý zápas ešte excelentne (na obidvoch stranách ihriska) pracujúci Adam Vranka, neúnavne bojujúci Sebo Bombera a rozumne hrajúci Janči Mizerík. Prakticky všetci naši hráči ukázali, že ak spoja všetky svoje sily a schopnosti, hrajú kolektívne, navzájom sa podporujú, potom môžu zdolať aj tých najlepších na Slovensku .....
Tréner: Jozef Ištok
Mladšie minižiačky
Zápas č. 11 - 5x5
BK Lokomotíva Sereď - IBAS Bratislava 52:1 (pravidlo SBA - pri dosiahnutí rozdielu v skóre o 50 bodov sa prestane v stretnutí počítať skóre)
Zápas č. x11 - 3x3
BK Lokomotíva Sereď - IBAS Bratislava 20:0
V sobotu sme na Fandlyho škole odohrali zápas proti novovzniknutému družstvu IBAS Bratislava. Zápas sa odohral pred plnou diváckou kulisou. Chcem pochváliť všetky dievčatá za snahu. Verím, že si zápas všetky užili.
Trénerka: Stanislava Henčeková
Starší žiaci U15
Zápas č. Z40
BK Lokomotíva Sereď - BK Junior Komárno 95:69 (30:15, 55:27, 79:47)
Rumpík 36 (TH 4/2, 2 trojky), Šimko 23 (4/2, 1 trojka), Broškovič 13 (2/2, 1 trojka), Aboudi 13 (1/0, 1 trojka), Náhlik 3 (1/1), Andrášik 2 (2/0), Jozek 2 (2/2), Bachorík 2, Česár 1 (2/1)
Trestné hody družstvo 18/10, 5 trojok.
Cez víkend nás čakali dva dôležité zápasy proti rivalom z juhu. V sobotu proti Komárnu sme začali veľmi aktívne a s celoplošnou obranou, ktorá už po pár minútach slávila úspech. Od začiatku zápasu sme jasne definovali našu hru, ktorú chceme hrať, a to znamenalo, že súper s nami prvý polčas absolútne nedokázal držať krok. S druhým polčasom však nemôžeme byť spokojní, pretože aj za vysokého rozdielu v skóre a širokej rotácii všetkých hráčov z lavičky očakávam plné nasadenie až do záverečného hvizdu. To sa nám ale nedarilo, a tak sme už náskok v druhom polčase nenavýšili.
Tréner: Patrik Sarna
Mladšíe žiačky
BK Slovan Bratislava – BK Lokomotíva Sereď 53:50 (25:31)
Vaculčiaková 16, Žigová 12, Lehocká 8, Rychtáriková 6, Lopašovská 2, Donayová 2, Suchopová 2. 
BK Slovan Bratislava – BK Lokomotíva Sereď 39:26 (24:16)
Ďurišová 7, Vaculčiaková 4, Žigová 4, Lehocká 4, Rychtáriková 3, Tóthová 2, Suchopová 2.
Boli sme blízko k víťazstvu, celý zápas sme viedli. V 4. štvrtine 1. zápasu sme však konto súpera zaťažili len 7-mimi bodmi. Oba zápasy sme si nevedeli v obrane poradiť s fyzickou prevahou súpera. Ďalšími dôvodmi prehier bolo doskakovanie pod obomi košmi, tu nás súper doslova zvalcoval a taktiež sme jasné pozície spod koša zahadzovali. Slovan to využil a neveľkými rozdielmi zvíťazil v oboch zápasoch. 
Tréner: Miloš Procházka
Nedela 24.11.2019
Starší žiaci U15
Zápas č. Z44
BK Lokomotíva Sereď - ŠBK Junior Levice 99:82 (28:19, 50:43, 77:50)
Šimko 35 (TH 8/5, 4 trojky), Broškovič 25 (7/5, 2 trojka), Rumpík 24 (12/8), Bachorík 6 (6/2), Zguriš 4, Andrášik 2 (7/0), Halenár 2, Mizera 1 (2/1)
Trestné hody družstvo 42/21, 6 trojok.
Zápas s Levicami sme opäť začali na výbornú, to nám však nevydržalo veľmi dlho a súper sa z úvodného tlaku oklepal a začal sa presadzovať. V druhej štvrtine sme sa prispôsobili ich hre, a tak stav po prvom polčase bol viac menej vyrovnaný. Druhý polčas prinášal svetlé aj slabšie chvíle, zlom nastal v druhej polovici tretej štvrtiny, kde výpadok nášho súpera sme potrestali niekoľko bodovou šnúrou v rade. Štvrtá štvrtina sa, teda už dohrala s pohodlným náskokom až do konca.
Tréner: Patrik Sarna
Družstvá BK Lokomotíva Sereď odohrali ďalšie súťažné zápasyDružstvá BK Lokomotíva Sereď odohrali ďalšie súťažné zápasyDružstvá BK Lokomotíva Sereď odohrali ďalšie súťažné zápasyDružstvá BK Lokomotíva Sereď odohrali ďalšie súťažné zápasyDružstvá BK Lokomotíva Sereď odohrali ďalšie súťažné zápasyDružstvá BK Lokomotíva Sereď odohrali ďalšie súťažné zápasyDružstvá BK Lokomotíva Sereď odohrali ďalšie súťažné zápasyDružstvá BK Lokomotíva Sereď odohrali ďalšie súťažné zápasyDružstvá BK Lokomotíva Sereď odohrali ďalšie súťažné zápasyDružstvá BK Lokomotíva Sereď odohrali ďalšie súťažné zápasyDružstvá BK Lokomotíva Sereď odohrali ďalšie súťažné zápasyDružstvá BK Lokomotíva Sereď odohrali ďalšie súťažné zápasyDružstvá BK Lokomotíva Sereď odohrali ďalšie súťažné zápasyDružstvá BK Lokomotíva Sereď odohrali ďalšie súťažné zápasyDružstvá BK Lokomotíva Sereď odohrali ďalšie súťažné zápasyDružstvá BK Lokomotíva Sereď odohrali ďalšie súťažné zápasyDružstvá BK Lokomotíva Sereď odohrali ďalšie súťažné zápasyDružstvá BK Lokomotíva Sereď odohrali ďalšie súťažné zápasyDružstvá BK Lokomotíva Sereď odohrali ďalšie súťažné zápasyDružstvá BK Lokomotíva Sereď odohrali ďalšie súťažné zápasyDružstvá BK Lokomotíva Sereď odohrali ďalšie súťažné zápasyDružstvá BK Lokomotíva Sereď odohrali ďalšie súťažné zápasyDružstvá BK Lokomotíva Sereď odohrali ďalšie súťažné zápasyDružstvá BK Lokomotíva Sereď odohrali ďalšie súťažné zápasyDružstvá BK Lokomotíva Sereď odohrali ďalšie súťažné zápasyDružstvá BK Lokomotíva Sereď odohrali ďalšie súťažné zápasyDružstvá BK Lokomotíva Sereď odohrali ďalšie súťažné zápasyDružstvá BK Lokomotíva Sereď odohrali ďalšie súťažné zápasyDružstvá BK Lokomotíva Sereď odohrali ďalšie súťažné zápasy