Benefičný koncert "Spolu bez bariér"

Benefičný koncert "Spolu bez bariér"

Udalosti a ľudia     Iveta Tóthová    
Dňa 24. novembra sa v Dolnej Strede konal charitatívny koncert „SPOLU BEZ BARIÉR“. Podujatie venované na pomoc deťom so zdravotným znevýhodnením už po tretí raz organizovalo občianske združenie NIKOLKA.  Hostia v zaplnenej sále prišli podporiť krásnu myšlienku a zároveň naplniť cieľ podujatia, vďaka ktorému budú pre hendikepované deti zakúpené pomôcky či poskytnuté rehabilitácie.
 
OZ Nikolka pôsobí  v Seredi od roku 2016. Založila ho Ľubomíra Poláková pre svoju dcérku Nikolku, ktorá bojuje s diagnózami detská mozgová obrna a autizmus. Neskôr sa občianske združenie rozrástlo a v súčasnosti združenie pomáha aj iným hendikepovaným deťom.
 
Počas charitatívneho večera vystúpila populárna Sima Martausová a Veronika Strapková. O zábavu pre deti sa postarali chlapci a maskoti z MalinyJam. Podujatie bolo plné hudby, zábavy a pomoci tým, ktorí to najviac potrebujú. 
 
Ľubomíra Poláková neskrývala počas večera dojatie aj obrovskú vďačnosť: „ Vďaka dobročinnému podujatiu sa podarilo vyzbierať 3239,-  eur na pomoc deťom so zdravotným znevýhodnením. K tejto sume návštevníci prispeli kúpou vstupenky,  tombolového lístka alebo výťažkom z aukcie kávovaru a vďaka príspevku členov TJ Rozkvet v sume 145,- eur. Úprimne každému z celého srdca ďakujeme!“
Benefičný koncert Benefičný koncert Benefičný koncert Benefičný koncert Benefičný koncert