Rekonštrukcia veľkej zasadačky na mestskom úrade

Rekonštrukcia veľkej zasadačky na mestskom úrade

Rozvoj a výstavba     Iveta Tóthová    
Veľká zasadačka na Mestskom úrade v Seredi čakala na svoju rekonštrukciu niekoľko rokov. Každý kto tieto priestory navštívil videl, že bola budova v zlom technickom stave. Strecha zatekala, pre nedostatočne tepelne izolovaný strop unikalo v zimnom období veľké množstvo tepla.  V lete tu naopak boli vysoké teploty.  Čalúnenie na sedačkách bolo dotrhané a podlaha zdevastovaná.
 
Práce na renovácii priestorov trvali približne dva mesiace.  Ako informoval Marián Šišo, vedúci Oddelenia rozvoja mesta na  MsÚ v Seredi počas rekonštrukcie obvodových plášťov a výmeny okien na veľkej zasadačke prišlo aj k rekonštrukcii interiéru. Medzi práce, ktoré boli vykonané patrí vymenená podlaha pod sedením vo všetkých radoch. Práce v hodnote 8 703,41 € s DPH vykonala spoločnosť Domeco Slovakia spol. s.r.o.
 
 
Ďalej bolo opravené sedenie a vymenené čalúnenie na sedení v hľadisku. Tieto práce vykonala firma Ján Viskup VIJAMA v hodnote  6 450,00 € s DPD. Tá istá firma osadila aj nové čalúnenie zadnej steny sály za 1 300,00 € s. Správa majetku Sereď, s.r.o. zrevitalizovala stoly novými nátermi a zrekonštruovala elektroinštaláciu. 
 
 
 
Rekonštrukcia veľkej zasadačky na mestskom úradeRekonštrukcia veľkej zasadačky na mestskom úradeRekonštrukcia veľkej zasadačky na mestskom úradeRekonštrukcia veľkej zasadačky na mestskom úradeRekonštrukcia veľkej zasadačky na mestskom úradeRekonštrukcia veľkej zasadačky na mestskom úradeRekonštrukcia veľkej zasadačky na mestskom úradeRekonštrukcia veľkej zasadačky na mestskom úrade