Michalská zábava spojená so súťažou o najchutnejší zákusok

Michalská zábava spojená so súťažou o najchutnejší zákusok

Udalosti a ľudia     Iveta Tóthová    
Posledný septembrový víkend sa v Dennom centre pre seniorov konala Michalská zábava. Toto podujatie sa už stalo tradíciou a je obľúbenou veselicou medzi seniormi.  Do priestorov centra v tento deň zavítalo až 73 členov, aby sa zabavili i zamaškrtili. Veselica bola totiž aj tento rok spojená so súťažou o najchutnejší koláč resp. zákusok. Do súťaže sa zapojilo 24 súťažiacich s 27 vzorkami maffiniek a zákuskov či koláčov. Porotcovskej úlohy sa ujali Eva Čapkovičová, Jozefína Čurniková a Jana Hlavatá.  Po ochutnaní všetkých vzoriek porota rozhodla, že na 1.mieste sa umiestnila Mária Blahová 2.miesto získala Etela Lašáková a 3.miesto patrilo Marte Holičkovej.
 
Keďže podujatie nesie názov Michalovská zábava oslávencom všetci spoločne zaspievali "živió". Tí na revanš vyzvŕtali ženské osadenstvo centra. Zábava trvala do večerných hodín a ako inak, všetci odchádzali domov spokojní.
 
Michalovská zábava spojená so súťažou o najchutnejší zákusokMichalovská zábava spojená so súťažou o najchutnejší zákusokMichalovská zábava spojená so súťažou o najchutnejší zákusokMichalovská zábava spojená so súťažou o najchutnejší zákusokMichalovská zábava spojená so súťažou o najchutnejší zákusokMichalovská zábava spojená so súťažou o najchutnejší zákusokMichalovská zábava spojená so súťažou o najchutnejší zákusokMichalovská zábava spojená so súťažou o najchutnejší zákusokMichalovská zábava spojená so súťažou o najchutnejší zákusokMichalovská zábava spojená so súťažou o najchutnejší zákusokMichalovská zábava spojená so súťažou o najchutnejší zákusokMichalovská zábava spojená so súťažou o najchutnejší zákusokMichalovská zábava spojená so súťažou o najchutnejší zákusokMichalovská zábava spojená so súťažou o najchutnejší zákusokMichalovská zábava spojená so súťažou o najchutnejší zákusokMichalovská zábava spojená so súťažou o najchutnejší zákusokMichalovská zábava spojená so súťažou o najchutnejší zákusokMichalovská zábava spojená so súťažou o najchutnejší zákusokMichalovská zábava spojená so súťažou o najchutnejší zákusokMichalovská zábava spojená so súťažou o najchutnejší zákusokMichalovská zábava spojená so súťažou o najchutnejší zákusokMichalovská zábava spojená so súťažou o najchutnejší zákusokMichalovská zábava spojená so súťažou o najchutnejší zákusokMichalovská zábava spojená so súťažou o najchutnejší zákusokMichalovská zábava spojená so súťažou o najchutnejší zákusokMichalovská zábava spojená so súťažou o najchutnejší zákusokMichalovská zábava spojená so súťažou o najchutnejší zákusokMichalovská zábava spojená so súťažou o najchutnejší zákusokMichalovská zábava spojená so súťažou o najchutnejší zákusokMichalovská zábava spojená so súťažou o najchutnejší zákusokMichalovská zábava spojená so súťažou o najchutnejší zákusokMichalovská zábava spojená so súťažou o najchutnejší zákusok