Sereď bola aj tento rok v pohybe

Sereď bola aj tento rok v pohybe

Šport     Iveta Tóthová    
Dňa 14. septembra sa naše mesto zmenilo na jedno veľké športovisko. Konalo sa už tradičné podujatie Sereď v pohybe.
 
Akcia každoročne priláka na športoviská obyvateľov, vďaka ktorým počas dňa ožijú telocvične, workautové ihrisko, skateboardová dráha, tenisové kurty, bicrosová dráha ale aj Námestie slobody. Akcii tento rok prialo aj počasie, ktoré bolo na šport doslova ideálne.
 
Hneď ráno sa zaplnili tenisové kurty, kde si obľúbený šport prišli zahrať jednotlivci, ale aj skupinky, či celé rodiny. Rušno bolo aj v športovej hale Sokolovňa, kde sa odohrali zápasy v basketbale. V telocvični na Obchodnej akadémii si zase zmerali sily jednotlivé družstvá v hádzanej.
 
 
V poobedňajších hodinách sa zaplnil aj mestský futbalový štadión, kde zápasy odohrali malí aj veľkí nadšenci futbalu. Ani milovníci cyklistiky v tento deň nenechali svoje dvojkolesové tátoše doma. V doobedňajších hodinách usporiadal Cyklistický klub AB Sereď rodinnú cajglovačku so štartom v campingu. Poobede zase OZ Mám rád cyklistiku zorganizovalo mestskú cyklojazdu ulicami Serede. Štart aj cieľ sa konal na Námestí slobody.
 
Na tomto mieste zároveň prebiehalo cvičenie s Luckou, ktorá všetkých prítomných navnadila na zumbu a jumping. Pre deti tu boli pripravené zábavné hry so speedmintonom a ogo sportom.
 
Počas dňa ožili aj okolité športoviská ako workoutové ihrisko, skateboardová dráha ale aj ihrisko na ZŠ J.Fándlyho. Podujatie sa konalo za finančnej podpory Trnavského samosprávneho kraja. Poďakovanie patrí všetkým, ktorí prispeli k príjemne strávenému športovému dňu.
 
 
Sereď bola aj tento rok v pohybeSereď bola aj tento rok v pohybeSereď bola aj tento rok v pohybeSereď bola aj tento rok v pohybeSereď bola aj tento rok v pohybeSereď bola aj tento rok v pohybeSereď bola aj tento rok v pohybeSereď bola aj tento rok v pohybeSereď bola aj tento rok v pohybeSereď bola aj tento rok v pohybeSereď bola aj tento rok v pohybeSereď bola aj tento rok v pohybeSereď bola aj tento rok v pohybeSereď bola aj tento rok v pohybeSereď bola aj tento rok v pohybeSereď bola aj tento rok v pohybeSereď bola aj tento rok v pohybeSereď bola aj tento rok v pohybeSereď bola aj tento rok v pohybeSereď bola aj tento rok v pohybeSereď bola aj tento rok v pohybeSereď bola aj tento rok v pohybeSereď bola aj tento rok v pohybeSereď bola aj tento rok v pohybeSereď bola aj tento rok v pohybeSereď bola aj tento rok v pohybeSereď bola aj tento rok v pohybeSereď bola aj tento rok v pohybeSereď bola aj tento rok v pohybeSereď bola aj tento rok v pohybeSereď bola aj tento rok v pohybeSereď bola aj tento rok v pohybeSereď bola aj tento rok v pohybeSereď bola aj tento rok v pohybeSereď bola aj tento rok v pohybeSereď bola aj tento rok v pohybeSereď bola aj tento rok v pohybeSereď bola aj tento rok v pohybeSereď bola aj tento rok v pohybeSereď bola aj tento rok v pohybeSereď bola aj tento rok v pohybeSereď bola aj tento rok v pohybeSereď bola aj tento rok v pohybeSereď bola aj tento rok v pohybeSereď bola aj tento rok v pohybeSereď bola aj tento rok v pohybeSereď bola aj tento rok v pohybeSereď bola aj tento rok v pohybeSereď bola aj tento rok v pohybeSereď bola aj tento rok v pohybeSereď bola aj tento rok v pohybeSereď bola aj tento rok v pohybeSereď bola aj tento rok v pohybeSereď bola aj tento rok v pohybeSereď bola aj tento rok v pohybeSereď bola aj tento rok v pohybeSereď bola aj tento rok v pohybeSereď bola aj tento rok v pohybeSereď bola aj tento rok v pohybeSereď bola aj tento rok v pohybeSereď bola aj tento rok v pohybeSereď bola aj tento rok v pohybeSereď bola aj tento rok v pohybeSereď bola aj tento rok v pohybeSereď bola aj tento rok v pohybeSereď bola aj tento rok v pohybeSereď bola aj tento rok v pohybeSereď bola aj tento rok v pohybeSereď bola aj tento rok v pohybeSereď bola aj tento rok v pohybeSereď bola aj tento rok v pohybe