Deň vyhradený pre prváčikov

Deň vyhradený pre prváčikov

Udalosti a ľudia     Ing. Gabriela Smerigová, manažérka komunikácie a PR    
Prvý školský deň je niečo extra a treba si ho užiť! To vieme aj v spoločnosti I.D.C. Holding, a.s. a preto sme už tretí rok za sebou pripravili najmladším žiačikom prváčikovskú slávnosť.
Vo foajé Pečivární sa stretlo viac ako dvadsať detí zamestnancov - prváčikov, pre ktorých bol pripravený bohatý program. Okrem divadielka o tom, ako sa  Šašo Bašo účí čítať, nazreli deti aj do zákulisia výroby ich obľúbených produktov. Najväčšiu radosť však mali z výroby svojich vlastných dobrôt, ktoré si pripravili z chrumkavých plátov, nadýchaných plniek a čerstvo upražených lieskovcov a arašidov. Za odmenu si deťúrence domov hrdo niesli diplom, Horalkový kufrík plný užitočných drobností pre školákov a samozrejme, balíček plný sladkých prekvapení.
Z krátka neprišli ani zamestnanci - rodičia prváčikov, ktorí si nerušene mohli s deťmi užiť tento výnimočný deň vďaka extra dňu voľna a príspevku na nákup školských potrieb. Tieto ale i mnohé iné výhody si zamestnanci môžu čerpať v rámci bohatého systému benefitov.
Deň vyhradený pre prváčikov Deň vyhradený pre prváčikov Deň vyhradený pre prváčikov Deň vyhradený pre prváčikov Deň vyhradený pre prváčikov Deň vyhradený pre prváčikov Deň vyhradený pre prváčikov Deň vyhradený pre prváčikov Deň vyhradený pre prváčikov Deň vyhradený pre prváčikov